Süper Hayranları en sevdikleri şarkıcılarla buluşturan topluluk odaklı bir platform olan SingSing, müzik NFT'lerini başlattı.

Süper Hayranları en sevdikleri şarkıcılarla buluşturan topluluk odaklı bir platform olan SingSing, müzik NFT'lerini başlattı. Platform, müzik endüstrisinde devrim yaratacak ve onu merkezi olmayan ve hayranlar için daha erişilebilir hale getirecek. Singsing NFT'ler, sanatçılar ve hayranlar için doğrudan bir etkileşim biçiminin yanı sıra bir değişim aracı haline gelecekti.

BPI/ERA 2020 raporuna göre, Süper Hayranlar şarkıcıların fandom nüfusunun yalnızca %10'undan fazlasını oluştursa da, harcamaları toplam müzik gelirinin %34'üne kadar katkıda bulundu. Örneğin, birçok denemeden sonra, Quan Nguyen - 23 yaşında. çocuk, yüzünde kocaman bir gülümsemeyle, Quan'ın her zaman hayran olduğu ünlü rapçi idolü Lil' Knight tarafından yeni imzalanmış bir şapkayı neşeyle tutuyordu. Bu kapağı, piyasadaki benzer bir kapağın 5 katı olan 25 dolara satın aldı. Onun için bu çok özeldi. Quan heyecanla, "Bu şapka stüdyomun en iyi köşesinde sergilenecek, böylece LK'nin varlığını her zaman yanımda hissedebileceğim" dedi. Quan'ın hikayesi nadir değil, onun gibi Süper Hayranlar müzik dünyasının her yerinde.

Bu Süper Hayranlar, çok az kişinin dikkat ettiği büyük bir güce sahiptir. NFT'ler ile mükemmel uyum sağlarlar ve bu pazarın vazgeçilmez bir faktörü haline gelirler. Reuters tarafından DappRadar'dan alıntılanan NFT pazarı, 2021'de yıllık %4000'lik muazzam bir büyüme göstererek 25 milyar USD'yi aştı. Dikkat çekici bir şekilde, SingSing'in hedef segmentleri olan NFT Avatar ve NFT Collectibles, bu toplam hacmin %70'ini oluşturuyor.

SingSing ile ortak olan ilk rapçilerden biri olan Lil' Knight, “Bunu, şarkıcıların daha fazla gelir akışı elde etmelerine yardımcı olacak yeni İnternet olabilecek büyük ve yeni bir fırsat olarak görüyoruz” dedi.

SuperPass NFT: SuperFan Pasaportu

SingSing, çeşitli SuperFan ve şarkıcı topluluklarına hizmet etmek için bir blok zinciri platformu oluşturarak etkileşimler, ödüller ve kazançlar için yeni fırsatlar yaratıyor.

Anahtar ürün, SingSing dünyasına girmek için güçlü pasaport olan SuperPass NFT'dir. Bu SuperPass ile SuperFanlar, özel ayrıcalıklarla özel VIP alanlarına erişebilir: özel sohbet odaları, özel canlı şovlar, özel içerikler, özel ürünler, VIP biletleri veya ödüller kazanmak için sık sık şarkı söyleme yarışmalarına katılabilirler. Superpass sahipleri ayrıca bahis, oylama, NFT ve token airdropları, şanslı piyango, üreme ve daha fazlası dahil olmak üzere platform tarafından sunulan diğer birçok avantajdan da yararlanabilirler.

Ayrıca, Süper Hayranlar platformda diğer müzik NFT türlerini satın alabilir ve takas edebilir: Investment NFT (mikro yatırım modeli aracılığıyla gelecek müzik projeleri için şarkıcılarla ortak yatırım), Content NFT (müzik sesinden, videolardan yapılmıştır), Experience NFT ( VIP bileti, özel bir akşam yemeği partisi veya bir sonraki müzik videosunda görünecek bir yuva gibi şarkıcılar tarafından sunulan benzersiz deneyimlerin keyfini çıkarmak için NFT).

SingSing platformundaki her NFT, şarkıcılar tarafından doğrulanır ve birlikte yayınlanır. Güney Doğu Asya'da 30 milyondan fazla takipçisi olan 33 büyük isim, yalnızca SingSing'e kaydoldu. Efsanevi şarkıcılar Nhu Quynh, Tuan Hung, en iyi rapçiler LK, Bray, DatManiac, Seachains, Phao, Hieuhuhai, ünlü şarkıcılar Ngoc Khue, Khanh Linh öncülerden bazıları ve yakında daha fazla bölgesel şarkıcı katılacak.

20 Yıllık Deneyime Sahip Ödüllü Ekip

SingSing'in kurucuları yaklaşık 20 yıldır bir ekip halinde çalışıyorlar. Birlikte, Vietnam'daki ilk ve en büyük çevrimiçi müzik girişimi olan Nhacso.net, 1 milyondan fazla kullanıcısıyla en büyük flört topluluğu olan NOI.vn dahil olmak üzere milyonlarca kullanıcılı bir dizi gelişen teknoloji, topluluk ve müzik startup'ı kurdular. Ayrıca 1.400.000 kullanıcı tabanıyla lider bir çevrimiçi karaoke ağı olan Okara'yı kurdular ve her yıl sürekli olarak 500.000 yeni üye ekliyorlar. Hepsi SingSing'e entegre ediliyor.

Kurucular teknoloji şampiyonlarıdır. Asya-Pasifik ICT (APICTA) ödülünde şampiyon kupası ile geçmişte kendilerini kanıtlamışlar ve son olarak SingSing ile 2021'de Community-2-Blockchain Hackathon Vietnam'da şampiyon kupasını kazanmışlardır.

SingSing, HUB Global, TomoChain, Kyber Ventures ve Funverse dahil olmak üzere blockchain dünyasının önde gelen yatırımcıları tarafından desteklenmektedir.

"Müzik her zaman büyük bir küresel pazardır, SingSing'in kitlesel benimsenme sağlamak için blok zincirinin büyümesine katkıda bulunacağına inanıyoruz. Ekip, büyük bir topluluk oluşturma yeteneklerini kanıtladı. Projeyi güçlü bir şekilde destekliyoruz ve onlarla birlikte çalışıyoruz. topluma değer verir." TomoChain'in kurucusu, SingSing'in danışmanı Long Vuong dedi.

SING Tokeni  Hakkında

SingSing'in, SingSing belirteci (“$SING”) adlı yerel bir tokeni vardır. $SING, oylama, yetiştirme, NFT ticareti, sıralama geliştirme, yönetim ve ödüller için stake etme dahil olmak üzere bir dizi amaç için kullanılacaktır. Kullanıcıların daha yüksek topluluk bölgelerine ve şarkı yarışmalarına girmek için $SING'e ihtiyacı olacak.

Kullanıcılar SingSing platformundaki görevleri tamamlayarak veya şarkı yarışmalarını kazanarak $SING ve NFT kazanabilirler. SingSing'in felsefesi “Birlikte şarkı söyle, topluluğa katılırken herkesi mutlu edecek.

Daha fazla bilgi şurada bulunabilir:

- Web sitesi: https://www.singsing.net/

- Twitter: https://twitter.com/singsingnetwork

- Telegram: https://t.me/singsingchannel

- Anlaşmazlık: https://dsc.gg/singsing

- FB Hayran Sayfası: https://www.facebook.com/SingSingGlobal

Medya bağlantısı:

İlgili Kişi: Zumi Nguyen

Şirket Adı: Sing Sing PTE LTD

Ülke: Singapur

E-posta:[email protected]

Web sitesi: http://www.singsing.net

Kaynak: SingSing

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ