Kripto borsası Gemini'nin kurucusu ve CEO'su Tyler Winklevoss, koronavirüs salgını bittiğinde bitcoin her zamankinden daha güçlü ortaya çıkacağına inanıyor.

“Sis Bulutu Kalktığında Bitcoin Her Zamankinden Daha Güçlü Olacak”

Kripto borsası Gemini'nin kurucusu ve CEO'su Tyler Winklevoss, koronavirüs salgını bittiğinde bitcoin her zamankinden daha güçlü ortaya çıkacağına inanıyor.

Winklevoss ikizler, önde gelen kripto para biriminin öneminin mevcut negatif duygudan daha iyi olacağına ve her zamankinden daha güçlü ortaya çıkacağına inanıyor. Geçen hafta, Bitcoin 2013'ten beri tarihinin en kötü günlerinden birine tanık oldu. Önde gelen kripto para biriminin fiyatı 3.600 $ 'a kadar düştü. Ancak Tyler Winklevoss, bitcoin'in geleceği konusunda iyimser.

Yazım sırasında, önde gelen kripto para biriminin fiyatı 5.200 doların biraz üzerinde işlem görüyor. Kriz anında Tyler Winklevoss, bitcoinin geleceği konusunda iyimser. Bitcoin'in 2008'de finansal hoşnutsuzluğumuzun kışında doğduğunu tweetledi. Zaten burada olmak için çok şey yıpranmış ve yakında herhangi bir zamanda vazgeçmek pek mümkün görünmüyor. Bu mevcut felaketten her zamankinden daha güçlü ortaya çıkacak. Yetkili, on yılların gün olarak ölçülmediğini de sözlerine ekledi.

Gemini'nin kurucu ortağı bitcoin'in geleceği konusunda tek iyimser değil.

 Tyler Winklevoss, dünya koronavirüs pandemisinden kurtulduktan sonra bitcoinin daha güçlü ortaya çıkacağına inanan tek kişi değil. Tim Draper daha önce dünya geri döndüğünde, günü kurtaracak bankalar değil, bitcoin olacağını söyledi. Eski NSA ajanı ve çevrimiçi gizlilik savunucusu Edward Snowden de bitcoin'deki son düşüşün çok fazla panik ve çok az neden olduğunu düşündü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ