Bu yazımızda sizlere SISTA Coin Nedir? srnArtGallery Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SISTA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

SISTA Coin Nedir? srnArtGallery Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi SISTA Coin

Bu yazımızda sizlere SISTA Coin Nedir? srnArtGallery Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SISTA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

srnArtGallery nedir?

Güzel NFT'ler oluşturmak için birlikte çalışan yakın bir yaratıcılar, tasarımcılar ve geliştiriciler ekibi olan srnArtGallery, ilk konseptten tam ürün lansmanına kadar nadir ve özel NFT'ler oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır.

srnArtGallery olarak amaç, Blockchain üzerinden çalışmalarımızın hedef kitlesini arttırmaktır. Bu sayede çalışmalarını global bir ortamda sergilemek isteyen sanatçı arkadaşlarımla birlikte bir adım atmış olduk.

Uzun vadeli hedeflerimiz sanatçı sayımızı artırmak ve çalışmalarımızı daha çok sanatseverle buluşturmak olacaktır.

SISTA Coin Nedir?

SISTA Coin’in ne olduğunu anlamak için kullanım durumlarına bakmamız yeterli.

•NFT çiftçiliği: Artık belirli srnArtGallery koleksiyonlarından satın alınan NFT'leri stake ederek ve hodling yaparak SISTA tokenleri kazanabileceksiniz. Bu token çiftçiliğine yalnızca belirli NFT'ler dahildir.

•Likidite havuzları: SACT veya SISTA tokenlerinin farklı varyasyonlarını stake ederek, SISTA tokenleri kazanacaksınız.

•Likidite Madenciliği : Belirli DEX'lere SACT veya SISTA likiditesi ekleyerek SISTA tokenleri kazanacaksınız.

Örneğin srnArtGallery, SACTAvatars koleksiyonunu yakında yayınlayacak. SACTAvatarları satacağız, sonra onları cüzdanda tutanlar SISTA tokeni kazanacaklar.

SISTA Token tahsisi

Maksimum 100.000.000 SISTA arzı olacak.

Token Satışı: 10.000.000 SISTA (%10)

BD & Pazarlama: 10.000.000 SISTA (%10)

Topluluk Geliştirme: 70.000.000 SISTA (%70)

Teknik Ekip: 10.000.000 SISTA (%10) (Ayda %3 kilitlenir ve açılır)

SISTA Token Satışı

1.Metamask, Trust Wallet App veya Safepal App'i kullanabilirsiniz.

2. İTO günü resmi twitter ve telegram kanalında duyurulacak olan linki kopyalayıp yapıştırın.(Resmi kanallarımız üzerinden habersiz yapılan satışlardan sorumluluk kabul etmiyoruz. Her zaman sözleşme adresini kontrol edin. SISTA sözleşme adresi: 0xca6d25c10dad43ae8be0bc2af4d3cd1114583c08 )

4.Havuzun bilgilerini ve durumunu kontrol edin: “Live” havuzun faal olduğu ve “Close” ise havuzun bittiği anlamına gelir.

6.Havuzla ilgili tüm bilgileri kontrol ettikten ve kendinizi iyi hissettikten sonra havuza KATILIN. İlerlemeyi ve kalan süreyi göreceğiniz bir havuz arayüzüne yönlendirileceksiniz.

7.İlerleme yük çubuğu, o anda kaç tokenin değiştirildiğini ve maksimuma ne kadar uzak olduğunu gösterir. İlerleme durumuna göre takas etmek istediğiniz jeton miktarını göndermelisiniz.

8.Ardından katılmak istediğiniz token sayısını girerek BNB üzerinden işlem başlatabilirsiniz.

9.Kural, ilk gelen ilk alır emirlerine dayanır, bu nedenle tokenleriniz Maksimum limit dahilinde gelirse takas edilirsiniz.

10.Tokenlerinizi başarılı bir şekilde takas ederseniz, web sitesinde bir "giriyorsunuz" mesajı alacaksınız, ancak takasa girmezseniz bir "bounce" mesajı alacaksınız.

11. İşleminiz onaylandıktan hemen sonra takas edilen tokenlerinizi alacaksınız ve bu otomatiktir.

12. İşleminizi havuza gönderirseniz ve artık takas tahsisi yoksa işleminiz geri döner ve anaparanızı geri alırsınız.

Son Gelişmeler

Sista ile ilgili son gelişmeleri Ülkemizde özellikle Coin Hunter duyuruyor. Son yapılan açıklamada Coin Hunter 19 Temmuz Türkiye saatiyle 17.00'de projenin @bakery_swap ve @ape_swapta aynı anda listeleneceğini belirteterek ekibin listeleme öncesi tokenlerin çok büyük bir kısmını yaktığını duyurdu. 


Bakalaım SISTA Coin bugün nasıl bir performans sergileyecek. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ