Bu yazımızda sizlere Skycoin (SKY) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SKY Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Skycoin (SKY) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi SKY Coin

Bu yazımızda sizlere Skycoin (SKY) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SKY Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Skycoin (SKY) Nedir?

Skycoin, "merkezi olmayan ve herhangi bir ülke tarafından kontrol edilmeyen yeni bir internet" kurmayı hedefliyor.

Daha yaygın olan Proof-of-Work veya Proof-of-Stake konsensüs algoritmalarını kullanmak yerine Skycoin, ağın nodelardan oluştuğu ve her node’un bir güvenilir node listesine abone olduğu Obelisk'i kullanır. Daha fazla abonesi olan node’lar ağ üzerinde daha fazla etkiye sahiptir.  

Skycoin işlemleri Coin Hours maliyetine sahiptir. Coin Hours kazanmak için, kullanıcıların Web 3.0 ekosistemine katılmak üzere Skycoin'i tutmaları yeterlidir. Saatte bir adres tarafından tutulan her Skycoin için, sahibi 1 Coin Hour kazanır. Bu nedenle, 1 saat boyunca 1000 Skycoin'i tutmak, 1000 Coin Hours üretir.

Skyminer'lar, Skywire ağının altyapı omurgası için gerekli bilgi işlem gücünü, ağ oluşturma kapasitesini ve depolama kapasitesini sağlayan özel olarak oluşturulmuş donanım VPN birimleridir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ