Aralık 2021'de sona eren oldukça başarılı bir token satışının ardından SnapEx, platform içi Launchpad ve Staking hizmetlerini 27 Ocak Perşembe günü saat 21.00'de başlatacak.

Aralık 2021'de sona eren oldukça başarılı bir token satışının ardından SnapEx, platform içi Launchpad ve Staking hizmetlerini 27 Ocak Perşembe günü saat 21.00'de başlatacak.

Kendi platform belirteci ve hem CEX hem de DeFi özelliklerini birleştiren ekosistemi ile dünyanın ilk kripto CFD platformu olma statüsünü ve platform tokeninin üzerine inşa edilen SnapEx, yol haritasına uygun olarak bir sonraki büyüme çağını başlatmayı ve ek gelir getirmeyi hedefliyor. Platform tokeni SNAP için vakaları kullanın ve SnapEx platformunda finansman aramak için gelecek vaat eden projelere 200.000 kullanıcıdan oluşan mevcut bir platform sunuyor.

İlk projeler GameFi, SocialFi, NFT projeleri ve Marketplaces'a odaklanarak, kullanıcıların gelişmekte olan ve gelişen projelerin erken aşamadaki büyümesinden faydalanmalarını sağlayacak.

Bu gelişmeden bahseden SnapEx CEO'su Cathal Donnellan, "Son üç ayda, fırlatma rampası entegrasyonu ve staking platformu lansmanı ile Şubat ayında neler olacağına bir bakış sunarak operasyonlarımızı önemli ölçüde ölçeklendirme sürecindeyiz. SNAP tokeninin durumunu daha da artıracak ve sahiplerine uzun vadeli değer sunmaya devam etmek için faydasını artıracak daha fazla özellik piyasaya sürülecek.”

SnapEx, başarılı token lansmanından sonra yeni ortaklar eklemeye devam etti . Kullanıcılarına herhangi bir CFD ticaret platformunun en kapsamlı ticaret deneyimini sunma yolculuğuna devam etmek için kripto alanındaki bazı önde gelen isimlerle 50'den fazla stratejik ortaklık sağladı .

SnapEx için Sırada Ne Var?

ABCC Exchange ile ortaklığını takiben 2022 yılının ilk çeyreğinde ikinci bir merkezi borsa listeleme görüşmeleri yapılırken, SnapEx, Mart ayının sonundan önce gelecek olanlar da dahil olmak üzere çeşitli başka projeler ve özellikler üzerinde çalışıyor. :

● SnapEx NFT Düşüşü

● Anında Değiştirme

● SnapSwag

● İlk Başlatılan Projeler

● Çapraz Bahis

● Alım Satımını Kopyala

● Sosyal Ticaret

Basit bir sözleşme ticaret platformu olarak başlangıcından itibaren SnapEx, kullanıcıları için benzersiz, türünün tek örneği bir ticaret ekosistemi olma yolunda hızla gelişiyor.

SnapEx Hakkında

SnapEx, perakende ve kurumsal pazarlara yenilikçi türev ürünler sağlayan, hızla gelişen bir türev ticaret platformudur.

2018'de kurulan SnapEx, o zamandan beri dünyanın önde gelen Girişim Sermayesi kuruluşlarından bazıları tarafından finanse edildi ve Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Avrupa'daki varlığıyla SnapEx'in daha da büyümesi ve büyümesi için zemin hazırladı.

SnapEx, izleyicilerine hem Ekosistem hem de Platform Tokeni sağlayan tek kripto türevleri platformu olmaya hazırlanıyor.

200.000'den fazla kayıtlı kullanıcıya hizmet veren SnapEx, hem CEX hem de DeFi, stake işlevleri, lisanslı kripto hisse senetleri, miktar ve kopya ticareti, opsiyon ticareti ve daha fazlasını içeren hepsi bir arada bir paket sunacak.

SnapEx'in amacı ilk günden beri aynı: geleneksel ve dijital finans arasındaki boşluğu kapatmak ve kripto para biriminin küresel olarak kitlesel olarak benimsenmesini teşvik etmek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ