DeFi protokolü SnowMan Finance, yakında Shimmer EVM'de devreye alınacak ve kullanıcıların daha yüksek verim getirisi elde etmesini sağlayacak.

Snowman Finance, Stakerlar ve Yeni Projeler İçin Tonozlanacak Ücretlerle IOTA Ekosistemine Geliyor

DeFi protokolü SnowMan Finance, yakında Shimmer EVM'de devreye alınacak ve kullanıcıların daha yüksek verim getirisi elde etmesini sağlayacak.
SnowMan, kullanıcıların herhangi bir faiz veya tasfiye riski olmadan DeFi inovasyonu ile getirilerini artırmak için %50'ye kadar borç almalarına olanak tanır.

IOTA'nın 1. Katman inovasyon ağı Shimmer'daki ilk kaldıraç getirisi merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü olan Snoman Finance, Soonaverse'te yayına girdi. Snowman Finance, yüksek sermaye verimliliği ile getiri sağlayan güçlü bir getiri protokolüdür.

Snowman Finance ayrıca duyuruyu doğrulayarak şunları ekledi:

SnowMan, Soonaverse Ailesine katılıyor! SnowMan protokolü, kullanıcıların daha yüksek getiri elde etmesine yardımcı olmak için #Shimmer EVM'de devreye alınacak.

Sağlam Shimmer ağının üzerinde yer alan SnowMan, kullanıcıların tasfiyeye ihtiyaç duymadan kaldıraçla yatırım yapmasına ve getirileri en üst düzeye çıkarmasına olanak tanır. SnowMan, kullanıcıların herhangi bir faiz veya tasfiye riski olmadan DeFi inovasyonu ile getirilerini artırmak için %50'ye kadar borç almalarına olanak tanır.

Ek olarak, SnowMan finans, kullanıcıların teminatını kullanarak onlar adına getiri elde edebilir ve krediyi otomatik olarak kapatabilir.

SnowMan Finance Tarafından Sunulan Önemli Avantajlar

Işıltılı tabanlı merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü SnowMan Finance, kullanıcıların servetlerini ilgili minimum risklerle kullanmalarına olanak tanır. SnowMan Finance'in sunduğu önemli avantajlardan bazıları şunlardır:

Servetinizi Kaldırın: SnowMan Finance, kullanıcıların tasfiye riski olmadan teminatlarının sentetik bir versiyonunu ödünç alarak servetlerini optimum şekilde kullanmalarına olanak tanır.
Geniş Token Yelpazesi: Kullanıcılar, IOTA ekosisteminden yeni teminat türlerini benimseyerek, servetlerinden her zamankinden daha fazla yararlanabilirler.
Tasfiye Yok: SnowMan, kullanıcılara ne olursa olsun mevduatlarını asla tasfiye etmeyeceklerini garanti eder. Böylece, kullanıcılar kendi takdirine bağlı olarak kendi kredilerini kendileri tasfiye etmeyi seçebilirler.
Eksiksiz Esneklik: SnowMan Finance hiçbir durumda kullanıcı mevduatlarını bloke etmez veya onlardan ücret almaz. Fonlar, kullanıcılar tarafından her zaman %100 erişilebilir olacaktır. Ayrıca kullanıcılar diledikleri zaman borcunu ödeyebilmektedir.

Shimmer tabanlı Soonaverse platformu, toplulukların IOTA ağının ücretsiz altyapısından yararlanarak NFT pazar yerleri, merkezi olmayan özerk kuruluşlar (DAO'lar), projeler, şirketler vb. oluşturmasına olanak tanır. Eylül ayının başlarında, Soonaverse, Shimmer blockchain ağında NFT'lerin basılmasını test etmişti.

Shimmer ile ilgili harika olan şey, platformda bulunan tüm NFT'lerin benzersiz olması ve ilgili herhangi bir transfer veya basım ücreti olmamasıdır. Ayrıca kullanıcılar, son gelişmelerle birlikte platformdaki yerli $SOON tokenlerini de stake edebilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ