Taraftar katılımı ve ödül verme uygulaması Socios.com ile ilgili ilk AS Roma anketi resmi olarak açık. Bu, dünyanın her yerinden Giallorossi hayranlarının artık kulüpleriyle etkileşim kurmak için yeni bir yola sahip oldukları anlamına geliyor.

Socios Ünlü İtalyan Kulübünün Taraftar Tokenıyla Anket Düzenliyor

Taraftar katılımı ve ödül verme uygulaması Socios.com ile ilgili ilk AS Roma anketi resmi olarak açık. Bu, dünyanın her yerinden Giallorossi hayranlarının artık kulüpleriyle etkileşim kurmak için yeni bir yola sahip oldukları anlamına geliyor.

Bu ilk anketle kulüp, hayranlardan bir Giallorossi efsanesine saygı göstermelerini ve Trigoria Spor Merkezi'nin alanlarından biri olarak adlandırmasını istiyor.

Socios.com'daki ASR Fan tokenlarını bu ilk ankette oy vermek ve Roma'nın şu 5 efsanesinden birini seçmek için kullanabiliyorlar:

Guido Masetti

Attilio Ferraris

Amedeo Amadei

Pedro Manfredini

Aldo Maldera

Sadece Fan Token  ASR'a sahip olanlar oylarını kullanabilecekler. ASR Fan tokenı yalnızca Socios.com adresinde bulunan AS Roma Fan Jetonu Teklifi (FTOTM) üzerinden satın alınabiliyor.

Anketlere katılım, taraftarların ödül puanlarını garanti edecek ve onlara benzersiz deneyimlere ve özel kulüp mağazacılığına erişme fırsatı verecek. Deneyimler, Olimpiyat Stadyumunun VIP bölgesinden bir maçı izleme, takım yıldızlarını ve sarı ve kırmızı efsaneleri karşılama fırsatını içerebilir. Socios.com ve AS Roma, benzersiz deneyimleri garanti eden ve hayranların favorilerine yaklaşmalarını sağlayan başka ödüller de sunacak. Ne kadar çok Fan tokenı biriktirilir ve fan uygulama ile ne kadar çok etkileşime girilirse, o kadar fazla ödül puanı kazanılacak ve böylece bu inanılmaz ödüllerden birini kazanma şansını artıracaktır.

Tüm anketler güvenli bir ortamda gerçekleşiyorr ve katılım bir blok zincirine kaydediliyor, böylece sonuçlar şeffaf olup değiştirilmiyor. Bu, Roma taraftarlarının, sonucun adil ve sertifikalı olacağından emin olarak, kulübün anketlerine katılmak için ASR Fan tokenlarını kullanabileceği anlamına geliyor.

Socios.com CEO'su ve kurucusu Alexandre Dreyfus  konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Dünyanın her yerinden Giallorossi hayranları artık bir kulüp efsanesine saygı göstermek için harika bir fırsata sahipler. Bu ilk anket, ASR Fan Token'ın ekip ve taraftarları arasında nasıl daha yakın bir bağ oluşturacağını ve hayranların kulübün tarihini şekillendirmede aktif bir rol oynamalarına izin vereceklerini açıklıyor. Meraklılar artık takımla etkileşim için gelecekte sonsuz fırsatlar ve fantastik deneyimler kazanma fırsatı bekleyebilirler " ifadeleirni kullanıyor.

 


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ