Siz eğlenirken zaman uçup gidiyor ve bu yıl Socios.com Ekibi, tüm Taraftar Token Sahipleri ve sadık takipçilerimiz için harika bir yolculuk oldu!

Socios.com Uygulaması bugün 1 yaşında

Siz eğlenirken zaman uçup gidiyor ve bu yıl Socios.com Ekibi, tüm Taraftar Token Sahipleri ve sadık takipçilerimiz için harika bir yolculuk oldu!

Socios.com uygulaması bir yılda uzun bir yol kat etti - ancak daha yapılacak daha çok şey var ve Yeni Ortaklar, Ek Taraftar Token'lar, Daha Fazla Resmi Kulüp Oylamaları ve Özel Ödüllerle dolu başka bir üretken yılı sabırsızlıkla bekliyoruz:

➡️ Resmi Taraftar Token'larınızı kullanarak sevdiğiniz Takımları etkileyin. Taraftar Token'lar, kulüple ilgili bir oylamada oy verdiğinizde dahi sizde kalır ve -onları satmaya karar vermedikçe- gelecekteki tüm oylamalara katılmak için kullanılabilir.

 ➡️ Yeni ve özel Temalı Quiz ve Oyunlara katılın.

 ➡️ Ne kadar çok Taraftar Token'a sahip olursanız ve Maç Biletleri, Resmi Kulüp Ürünleri ve Para İadesi kazanma şansınız o kadar artar!

 ➡️ Artırılmış Gerçeklik (AR) özelliğimiz ile Token Avı özelliğini kullanarak $CHZ, $SSU ve bazen de Taraftar Token avlayın. Gelecekte, Socios United ($SSU), spor, espor ve eğlence dünyalarından Socios.com'a ait kuruluşların yönetiminin yanı sıra ödül törenleri ve fantezi-spor kadrolarını da içerebilecek ve tamamen taraftar liderliğindeki girişimlere güç verecek. $SSU Taraftar Token'lar alınıp satılamaz ve ticaret amacıyla kullanılamaz.

 ➡️ Soyunma Odası özelliğimizi takip edin, $CHZ'nizi bir havuzda toplayın ve yeni bir Taraftar Token / Ortaklık için destek sözü verin: The Galácticos, Blue Manchester ve Milan Devils.

 ➡️ Arkadaşlarınızı Socios.com uygulamasına davet ettiğinizde Maç Biletleri ve Resmi Kulüp Ürünleri kazanma şansınız artar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ