Artık Socios.com’da tutulan $CHZ’nizi, yeni ‘Çekim’ özelliğini kullanarak Chiliz’in listelendiği herhangi borsaya veya cüzdana çekebilirsiniz. A

Socios.com Yeni Çekim Özelliği Yayında

Artık Socios.com’da tutulan $CHZ’nizi, yeni ‘Çekim’ özelliğini kullanarak Chiliz’in listelendiği herhangi borsaya veya cüzdana çekebilirsiniz. Ayrıca Fan Tokenleri ve $CHZ, dünyanın ilk spor ve eğlence ürünleri kripto borsası Chiliz.net’e de çekilebilir. 

Bu ne anlama geliyor?

Bu, artık Socios.com üzerinden $CHZ gönderebileceğiniz ve alabileceğiniz anlamına gelir ve Binance, Paribu, Upbit, Bitpanda ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın önde gelen kripto borsalarına çekim yapabilmenize izin verir. 

$CHZ ve Fan Tokenler nasıl çekilir?

Socios.com cüzdanından, ‘Çekme’ simgesine tıklayın ve hangi Tokenleri çekmek istediğinizi seçin. Özelliği kullanmak için kullanıcıların 2. Seviye kimlik doğrulaması gereklidir. Bir çekim işlemi istendiğinde, çekim işlemi devam ederken işlenmekte olan tutarın “kilitli” durumuna taşınacağını unutmayın. Güvenliği ve gönül rahatlığını artırmak için 2FA şifrenizi ayarlamayı unutmayın.

Bu çok şey değiştiriyor mu?

Chiliz.net borsasının açılışı, dijital varlık alım-satımında fiyat dalgalanmalarının, taraftar duygularının yanı sıra saha için performans, turnuva zaferleri ve hatta transfer sezonunun bile etkilediği yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor.

Amacımız, 2020 yılı sonuna kadar Chiliz.net’te spor ve eğlence al-sat dünyasına 50 kadar Fan Token ve önümüzdeki yıllarda takip edilecek çok daha fazlası ile canlı ve heyecan verici yeni bir dijital varlık sınıfı yaratmaktır.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ