Socios.com Taraftar Token Sahipleri'ne en iyi Taraftar Deneyimi'ni sunmak için VISA ile iş birliği yaptı.

Socios.com

Socios.com Taraftar Token Sahipleri'ne en iyi Taraftar Deneyimi'ni sunmak için VISA ile iş birliği yaptı.

Socios.com'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Socios.com VISA banka kartı, ön ödemeli bir kredi kartı görevi görür; Socios.com cüzdanınız ile bağlantılı olur ve ayrıca banka hesabınız aracılığıyla da bakiye yükleyebilirsiniz. 

Socios.com VISA kart sahibi olmak, taraftar statünüzü güçlendirerek yükseltmenize ve ayrıca diğer avantajlardan da yararlanmanıza olanak sağlar. İleride özel markalı kartlar da mevcut olacak.

 Socios.com VISA banka kartından nasıl yararlanabilirsiniz? 

  • Resmi kulüp sponsorlarına ait ürünleri satın alırken Socios.com VISA banka kartınızı kullanırsanız karşılığında Chiliz ($CHZ) cinsinden para iadesi alırsınız ve bu iade doğrudan Socios.com cüzdanınıza yatırılır. $CHZ cinsinden iadenizi Socios.com üzerinde ilave Taraftar Token satın almak için kullanabilirsiniz; bu da anketlerde oyunuzun etkisini artırmanıza, taraftar statünüzü yükseltmenize ve unutulmaz ödül ve deneyim fırsatları elde etmenize olanak sağlar.
  • Kulübün pandemiden beri ilk kez oynadığı ve AC Milan ile karşılaştığı maçta, sahayı çevreleyen LED panellerde Juventus ($JUV) Taraftar Token sahiplerinin video aracılığıyla görüntülenmesi, yakın zamanda gerçekleştirilen ödüllere örnek olarak verilebilir. Galatasaray ($GAL) Taraftar Token sahipleri, Türk Telekom stadyumunda sergilenen gerçek boyutlu fotoğrafları ile 2019/20 Süper Lig sezonunda kulübün ev sahipliği yaptığı son üç maça katıldı. Normal koşullarda Taraftar Token Sahipleri, ev sahipliği yapılan her maç için VIP bilet kazanma, oyuncularla tanışma etkinliklerine katılma ve benzersiz stadyum deneyimlerinin bir parçası olma şansına sahiptir. 
  • Piyasaya sürüldükten sonra ek işlevler eklemeye devam edeceğiz. Gelecekteki diğer olası yeniliklerin yanı sıra stadyum seçmek için bilet giriş çözümü (kimlik bilgileri Socios.com’un blok zinciri tabanlı platformu tarafından güvende tutulur)  şeklinde işlev görecek olan Socios.com VISA kartınız da bu işlevler arasında bulunabilir.  


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ