Solana'nın bu yıl iyi bir performans sergilemeye hazır olduğuna şüphe yok.

Solana Fiyat Tahmini - Pikamoon 2023

Solana'nın bu yıl iyi bir performans sergilemeye hazır olduğuna şüphe yok. Ancak yatırımcıların ufkunda başka kripto paralar da var ve o da Pikamoon'dan başkası değil. İlk raporlara göre, bu kripto para biriminin bu yıl Solana'dan daha hızlı pompalanması bekleniyor.

İlk merkezi olmayan dijital para birimi olan Bitcoin'in ortaya çıkmasına neden olan Blockchain teknolojisinin 2009 yılında ortaya çıkışından bu yana, blockchain teknolojisi hızla büyüdü.

İlk aşamalarda, bu yeni teknoloji, yalnızca dijital para birimlerini değiştirmek için kullanılan güvenli bir bilgisayar ağıydı. Şu anda, diğer blok zincirlerinin inşa edildiği, sürdürüldüğü veya geliştirildiği bir ekosisteme dönüştü.

Bu makalenin yazıldığı sırada, halka açık çeşitli blok zincir türleri vardır ve her biri benzersiz işlemler gerçekleştirir ve depolar. Ayrıca blockchain, sürekli artan ağ kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan birkaç başka hizmet sunar.

Solana, Bitcoin ağından önemli ölçüde farklı olan modern bir blok zinciridir. Solana, hızlı ve ölçeklenebilir bir blok zinciri oluşturmak için değiştirilmiş kriptografik algoritmalardan yararlanır.

Solana Fiyat Tahmini

Solana, en yeni Blockchain'lerden biridir, ancak kısa sürede genel kabul görmüştür. Platform, ölçeklenebilir ve merkezi olmayan uygulamaları barındırmak için tasarlandı. 2017'de başlatılan açık kaynak projesi, San Francisco'daki Solana Labs tarafından inşa edilmiş olmasına rağmen Cenevre merkezli Solana Vakfı tarafından yürütülüyor.

Solana'nın benzersiz özelliklerinden biri hızıdır. Platformun işleyebileceği işlem sayısı açısından çoğu kriptodan daha hızlıdır. Diğer bir çekim noktası ise Ethereum gibi rakip projelere göre oldukça düşük olan işlem ücretleri.

Solana'nın blok zincirinde çalışan kripto token, SOL kısaltma sembolü ile Solana (SOLUSD) olarak adlandırılır.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu kripto para birimi 2021'den bu yana astronomik bir şekilde %12.000 arttı. Bir noktada Solana'nın 66 milyar dolarlık piyasa değeri onu en büyük 5. kripto yaptı. Kripto piyasası şu anda biraz düşüş gösterse de, bu proje için gelecek hala parlak.

Bu makaleyi derlediği sırada Solana, Coinmarketcap'ten alınan verilere göre 20,80 dolardan satılıyor. Buna ek olarak Coincodex, yeşil mumları görmeye başlamadan önce, yılın ilk birkaç ayında bu yıl için Solana tahminini düşüş yönünde veriyor.

Bununla birlikte, yatırımcıların dikkatli davranması gerekecek, ancak şans eseri, şu anda her şeye meydan okuyan bir kripto var ve bu Pikamoon macerası.

Pikamoon'un 2023'te Neden Daha Parlak Beklentileri Var?

Genellikle yatırımcıların dikkatini çeken bir şey, bir projenin sunduğu beklentidir. Görünüşe göre, birçok yatırımcı Pikamoon'u izliyor ve ICO'sunu (İlk dijital para teklifi) bekleyemiyor.

Yeni başlayanlar için, bu kripto  hala emekleme aşamasında ve teklifleri sayesinde zirveye ulaşması öngörülen token kazanmak için oynanan birkaç oyundan biri. Şans eseri, büyük öngörüye sahip yatırımcılar şimdiden beyaz listeye giriyor.

Bu şekilde, ICO'dan önce bile portföylerinde %5000'e kadar çıktığı tahmin edilen devasa getirilerin tadını çıkarabilirler. Hepsi bu kadar değil, kurumsal yatırımcıların kazan-kazan oyunu sahnesine yükselişiyle birlikte, büyük şirketlerin en fazla beklentiye sahip projelerle ortak olma şansı her zaman var.

Bilmeyenler Pikamoon'u bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu merak ediyor olabilirler. İlk olarak, Pikamoon (veya $Pika), yüksek puan alan oyun kazanma oyunu Pikamoon macerası için şirket içi tokendir. Sağlam bir ekosisteme sahip birkaç tokenden biridir ve bu sefer çekirdek ekip bunun en iyisi olmasını sağlamak için önlemler aldı.

Token, tokene gömülü iki blok zincirinin en iyi özelliklerine sahip iki blok zinciri (MultiversX ve Ethereum) üzerine inşa edildi. Dahası, oyun, en iyi grafikleri ve oynanışı sağlayan en son oyun motoru olan Unreal Engine 5 üzerine inşa edilmiştir.

Pikamoon macerası, çoğu yatırımcının hayali olduğu için oyun oynamaktan çok daha fazlasını sunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ