Teknik açıdan bakıldığında, Solana ayıları, Elliott Wave ilkesine dayalı olarak beklentileri tüketti.

Solana Fiyatı %40 Arttı ve Günlük 50.000 Aktif Kullanıcı Daha Kazandı – SOL Yakında 20$

Teknik açıdan bakıldığında, Solana ayıları, Elliott Wave ilkesine dayalı olarak beklentileri tüketti.
Sol ekosistemi, 48.000'den fazla aktif geliştirici ve kullanılan yaklaşık 1.075 günlük programla gurur duymaktadır.

Solana (SOL) fiyatı geçtiğimiz hafta FTX kapitülasyonunun yaklaşık yüzde 40'ını toparladı. En önemlisi, akıllı sözleşme ekosistemi günlük 50.000'den fazla aktif kullanıcı kaydetti. Bugün itibariyle dijital varlık, son on iki ayda yüzde 91,5 düşüşle yaklaşık 13,24 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, küresel kullanıcı tabanında 160.000'in üzerinde olan SOL madeni parası, yakında yüzde 40'lık bir artışla 20 dolara doğru ilerliyor.

Ayrıca Sol fiyatı, piyasa değerine göre ilk 20'de en iyi performans gösteren dijital varlıktır. 20 dolara doğru bir ralli, tarihsel verilere dayalı olarak bir sonraki direnç engeli olarak daha makul.

Solana (SOL) Şans Çömleği
Teknik açıdan bakıldığında, Solana ayıları, Elliott Wave ilkesine dayalı olarak beklentileri tüketti. Ardışık üç fiyat düşüşü dalgasının ardından Solana'nın muhtemelen düzeltme aşamasında olması ve bunu uzun bir konsolidasyonun izlemesi olasıdır. Bununla birlikte, kripto varlıkların spekülatif yönü, Elliott Wave teorisini geçersiz kılarak daha fazla teslimiyete yol açabilir.

Bu durumda, Sol fiyatı piyasaya giriş seviyesini yeniden test edecek ve dolayısıyla 2021 boğa piyasasını yok edecek.

Bu arada Solana geliştirme ekibi, daha fazla küresel kullanıcının sorunsuz bir şekilde katılmasına yardımcı olmak için merkezi olmayan uygulamalar (Dapps) oluşturmakla meşgul. Bugün itibariyle, Sol ekosistemi 48.000'den fazla aktif geliştirici ve kullanılan yaklaşık 1.075 günlük programla gurur duymaktadır.

Defillama'dan alınan toplu verilere göre Solana ekosisteminin toplam kilitli değeri (TVL) yaklaşık 8,15 milyar dolardır. Solana ağında oluşturulan en iyi DeFi projelerinden bazıları sırasıyla 30 Milyon Dolar, 35,7 Milyon Dolar, 18,4 Milyon Dolar, 21,25 Milyon Dolar ve 29,13 milyon Dolar TVL'ye sahip Lido Finance, Orca, Solend, Sabre ve Raydium'dur.

Solana ekosistemi, $BONK Inu meme parasının patlamasının ardından büyük ilgi gördü. En son kripto fiyat kehanetlerimize göre, BONK Inu $ son yedi gün içinde yüzde 2246'nın üzerinde değer kazandı. Yaklaşık 86.309.943 $'lık piyasa değeri ve yaklaşık 151.623.401 $'lık 24 saatlik işlem hacmi ile meme coin, Solana ekosistemine daha fazla zincir içi aktivite getirmeyi vaat ediyor.

BONK Inu'nun arkasındaki ekip, daha fazla kripto yatırımcısını çekmek için toplam arzın yüzde 5'ini temsil eden 5 trilyondan fazla token yaktı.

Solana ağı, ana akım kripto kabulüne yardımcı olacak en iyi akıllı sözleşmeler ekosistemi için Ethereum blok zinciriyle rekabet ediyor. İkincisi, akıllı sözleşme endüstrisinde tartışmasız kalırken Solana, NFT'lerin yardımıyla tırmanmaya devam ediyor. Özellikle, Solana ağındaki NFT'lerin 20 milyondan fazla birim basmış olarak yaklaşık 970 milyon dolarlık bir piyasa değeri var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ