Solana (SOL) ve 1Inch Network (1INCH) gibi bazı kripto para birimleri, kalıcı yenilik konusunda bir üne sahiptir, ancak ne yazık ki, bu bazen ayakta kalmak için hala yeterli değildir.

Solana (SOL) Solana Alanlarının Kapanmasıyla Sert Vuruldu, TMS Network

Solana (SOL) ve 1Inch Network (1INCH) gibi bazı kripto para birimleri, kalıcı yenilik konusunda bir üne sahiptir, ancak ne yazık ki, bu bazen ayakta kalmak için hala yeterli değildir. Solana (SOL), "Solana Spaces"ın kapanması nedeniyle sert bir darbe alırken, 1Inch Network (1INCH) 2023'te önemli ölçüde değer kaybederek inovasyonun her şey olmadığını gösterdi.

Ancak bu her token için geçerli değil – TMS Network (TMSN) gelişiyor ve sadece iki hafta süren ilk dalga ön satışında 500 bin doları aştı! TMS Network'ün (TMSN) ayakta kalmasını sağlamak için Solana (SOL) ve 1Inch Network'ten (1INCH) farklı olarak ne yaptığını öğrenmek için okumaya devam edin!

Solana (SOL)

Solana (SOL), sürdürülebilir PoH (Geçmişin Kanıtı) ağı, çatallanma etkinlikleri ve hatta perakende mağazaların açılması gibi önemli yeniliklerle uzun zamandan beri kripto alanında büyük bir yenilikçi olarak biliniyor. 2022'de Solana (SOL), kripto yeni başlayanların kriptoya yatırım yapma potansiyeli hakkında daha fazla bilgi edinebileceği "Solana Spaces" mekanlarını açtı. İlk mağazalar New York City ve Miami'de açıldı ve başlangıçta 2023'te 10 mağaza daha açılması planlandı.

Ancak bu, Solana (SOL) için planlandığı gibi gitmedi - token kısa süre önce NYC ve Miami mağazalarını kapatacağını duyurdu ve bu da birçok yatırımcının ek 10 mağazanın artık kartlardan çıktığını varsaymasına yol açtı. Bu durum, 2022'nin ayı piyasasını, Solana'nın (SOL) son çatallanma olayı aksaklığını ve PoS (Proof of Stake) tokenlerinin genel olarak aşırı doygunluğunu yansıtıyor. Maalesef bu olayların birikmesi Solana'nın (SOL) 2023'te sert darbe almasına neden oldu.

1Inch Network (1INCH)

Kripto tokeni sağlayıcılarının karşılaştığı en büyük zorluklardan biri ölçeklenebilirlik ve likiditedir - talepleri karşılamak için gerekli likidite olmadan, tokenler ölçeklenemez ve büyüyemez. Bu, 1Inch Network'ün (1INCH) çözmek için yola çıktığı bir sorundur ve bir belirteçteki yutturmacayı artırmaya yardımcı olabilecek, kripto meraklılarının ödül kazanmasına yardımcı olabilecek ve en önemlisi belirteçlere büyümeleri için ihtiyaç duydukları likiditeyi sağlayabilecek likidite madenciliği altyapısı sağlar.

1Inch Network'ün (1INCH) arkasındaki konsept ilk ortaya çıktığında oldukça benzersizdi, ancak ne yazık ki bu 2023'te söylenemez. 1Inch Network (1INCH), artan sayıda likidite odaklı kripto girişiminin önemli rekabetiyle karşı karşıya ve bu pazar doygunluğu son birkaç aydır 1Inch Network'ün (1INCH) depolandığını gördü.TMS Ağı (TMSN)

TMS Network (TMSN), hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için merkezi olmayan bir yatırım platformu sunar ve her düzeydeki yatırımcının gelişmesi için gerekli tüm eğitim kaynaklarını, sosyal toplulukları, analitik araçları ve gelişmiş AI ticaret botlarını sunar. TMS Network (TMSN) platformu, kriptoyu türevlerle birleştirerek, yatırımcıları kripto portföylerini CFD'ler, FX, hisse senetleri ve daha fazlasına çeşitlendirmeye teşvik ederek öne çıkıyor.

Son teknoloji özelliklerine ve geleceği düşünen $TMSN oylama sistemine rağmen, TMS Network (TMSN), 1Inch Network (TMSN) gibi kavramlar kadar yeni bir fikir gibi görünmeyebilir. Bununla birlikte, TMS Network'ün (TMSN) arkasındaki konsept, 1Inch Network'ün (1INCH) B2B yaklaşımının aksine, günlük yatırımcılar için çok daha uygulanabilir. Bu, TMS Network'ün (TMSN) ön satışın ilk aşamasını sadece iki hafta içinde 500.000$'dan satarak büyük bir heyecan yaratmasına yol açtı.Çözüm
2022, kripto için inişli çıkışlı bir yıldı ve bunun Solana (SOL) gibi pazar liderleri üzerinde olumsuz bir etkisi olması talihsiz bir durum. Artan pazar doygunluğu, 1Inch Network (1INCH) gibilerinin büyümesini bile zorlaştırdı, ancak tüm bu olasılıklara rağmen, TMS Network (TMSN) 2023'te gelişmeye devam ediyor.

Yatırıma son derece erişilebilir ve eğitime öncelik veren yaklaşımıyla, TMS Network'ün (TMSN) neden olumsuz piyasa duyarlılığından kaçınmayı başardığına şaşmamalı. TMS Network (TMSN) şu ana kadar toplam 2,5 milyon $ topladı ve bu rakam yalnızca ikinci ön satış dalgasının devam eden başarısıyla artacak. Yani, öylece oturmayın .$TMSN ön satışının ikinci dalgası da tıpkı ilki gibi tükenmeden önce harekete geçin!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ