Önde gelen kripto para borsası Binance, teknik sorunlar nedeniyle iki yeni koin olan FLOKI ve PEPE için mevduatları aniden askıya aldı.

Son Dakika: Binance, PEPE ve FLOKI için Mevduatı Aniden Askıya Aldı

Önde gelen kripto para borsası Binance, teknik sorunlar nedeniyle iki yeni koin olan FLOKI ve PEPE için mevduatları aniden askıya aldı.

Şirket tarafından yayınlanan bir tweet'e göre, müşteriler bu süre zarfında bu iki token için yatırdıkları parayı görüntülemekte zorluk yaşayabilirler.

Ani askıya alma, Binance'in FLOKI ve PEPE'yi bugün erken saatlerde her iki token için spot ticaret çiftleri açtıkları İnovasyon Alanında listeleme duyurusunun hemen ardından geldi.

Binance, müşterilerine daha önce yapmış oldukları ve şu anda görünmeyen para yatırma işlemlerinin hesaplarına geri yatırılacağı konusunda güvence verdi.

Borsa ayrıca teknik sorunlar tamamen çözüldükten sonra mevduatları yeniden açma sözü verdi. Ancak, bunun ne zaman gerçekleşebileceğine dair herhangi bir zaman çizelgesi verilmedi. Bu beklenmedik aksaklık, şüphesiz Binance kullanıcıları arasında, özellikle de bu yeni listelenen tokenleri takas etmeye hevesli olanlar arasında heyecan yarattı.

 Bugün erken saatlerde Binance, FLOKI/USDT, FLOKI/TUSD, PEPE/USDT ve PEPE/TUSD dahil olmak üzere yeni spot ticaret çiftleri tekliflerini ayrıntılarıyla açıklayan FLOKI ve PEPE'nin listelendiğini duyurmuştu. Kullanıcılar, ticarete hazırlanmak için FLOKI ve PEPE yatırmaya davet edildi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ