Bitfinex, yasal belirsizliklerin giderilmemesi nedeniyle gerçekleştirilmesi planlanan bir K.im token satışını iptal etti.

Son Dakika: Bitfinex K.im Token Satışını İptal Etti

Bitfinex, yasal belirsizliklerin giderilmemesi nedeniyle gerçekleştirilmesi planlanan bir K.im token satışını iptal etti. Kripto para birimi borsası, satışla ilgili riskler öne çıktığı için bu kararı aldığını belirtiyor. K.im, Bitcoin Capital, BnkToThe Future ve diğer firmalardan başarılı bir fon toplama turu gerçekleştirmiş ve toplamda 2.5 milyar dolarlık fon toplamıştı. K.im gelecek yılın üçüncü çeyreğinde faaliyete geçmeyi planlıyor.

Kripto para birimi borsası Bitfinex, yasal belirsizlikle birlikte K.im platformunun token satışını iptal etti. Borsa tarafından açıklandığı üzere, merkezsiz içerik koin kazanma ağı için kaynak yaratma riskleri şeffaf bir şekilde yürütülmüştü. Satışın iptal edilmesi kararı karşılıklı olarak alındı.

Bitfinex, “K.im, tamamen işlevsel olana kadar token oluşturma ya da token konusunu belirleme konusunda herhangi bir kararı erteleyecek” açıklamalarına yer veriyor.

Duyuruda ayrıca, K.im'in platformunu geliştirmeye devam edeceğini ve yakın gelecekte hisse senedi temelli bir teklifte bulunabileceğini de ortaya koyuyor. K.im, yol haritasına göre 2020 yılının üçüncü çeyreğinde faaliyete geçmeyi planlıyor.

Satış iptal edilmemiş olsaydı, Bitfinex’in yeniden başlatılan token satış platformundaki ilk satış olacaktı.

Hatırlanacağı üzere Bitfinex 17 Ekim'de bir duyuru yapmış ve Bitfinex Ortaklık Programının hayata geçirildiğini ilan etmişti. Bu programa katılan ve üye olan Bitfinex müşterilerinin, davet bağlantılarını sosyal medya kanallarında paylaşarak potansiyel olarak "sınırsız komisyon" kazanabileceği vurgulanmıştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ