Ünlü bir piyasa istihbarat platformu olan IntoTheBlock'un haberine göre, geçtiğimiz hafta Shiba Inu (SHIB) tokenlerinin önde gelen sahipleri, 100 milyon dolar değerinde şaşırtıcı bir SHIB token biriktirerek bir satın alma çılgınlığı yaşadı.

Son Dakika! Shiba Inu (SHIB) İçin Bu Gelişme 0.1 Doları Getirebilir

Ünlü bir piyasa istihbarat platformu olan IntoTheBlock'un haberine göre, geçtiğimiz hafta Shiba Inu (SHIB) tokenlerinin önde gelen sahipleri, 100 milyon dolar değerinde şaşırtıcı bir SHIB token biriktirerek bir satın alma çılgınlığı yaşadı. Özellikle, birikimdeki bu artış, Ağustos 2023'ün son haftasından bu yana önemli artışlarla işaretlenen SHIB'nin net akışındaki bir canlanma ile aynı zamana denk geliyor.

SHIB Net Akış Dalgalanması

Önemli Balina İşlemleri

Gelişmiş bir blok zinciri takip ve analiz sistemi olan Whale Alert, bir dizi önemli SHIB işlemini ortaya çıkardı. 31 Ağustos 2023'te bir SHIB balinası, açıklanmayan bir cüzdandan diğerine 38.057.145 $'a denk gelen 4.642.530.677.374 SHIB transfer etti. Sadece iki gün sonra, 2 Eylül 2023'te, farklı bir balina Bitvavo kripto borsasından açıklanmayan bir cüzdana 36.696.955 $ değerinde 4.630.530.677.374 SHIB taşıdı.

4 Eylül 2023, SHIB meme madeni parasını içeren bir başka önemli işleme tanık oldu. Bu kez bir balina, Bitvavo'dan açıklanmayan başka bir cüzdana 35.694.206 dolara eşdeğer 4.615.530.677.374 SHIB transfer ederek balinalar tarafından işlem gören SHIB tokenlerinin toplam değerini 100 milyon doları aşmaya itti.

Shibarium Ağı Yeni Katılımcıları Çekiyor

SHIB balina faaliyetlerinde son dönemde yaşanan artış, Shiba Inu ekosistemine kayda değer bir yeni katılımcı akını ile uyumludur. Shibarium kaşifinden alınan veriler, bu yeni kurulan ağdaki aktif cüzdan sayısının bir milyon kilometre taşını aştığını ortaya koyuyor. Ağ, nispeten kısa süren varlığında bir milyondan fazla işlem gerçekleştirerek yaklaşık 472.000 blok oluşturmuş ve ortalama blok süresi yalnızca beş saniye olmuştur.

SHIB Topluluğunda Beklenti ve Dikkat

Shiba Inu topluluğu içindeki hissedilir heyecan, balina faaliyetlerinin artmasında önemli bir rol oynamaktadır. Birçok kripto meraklısı, büyük SHIB sahiplerinin bu eylemlerini yaklaşan bir boğa koşusuna hazırlık için potansiyel bir işaret olarak yorumluyor. Bununla birlikte, bazı topluluk üyelerinin, SHIB fiyat rallisi sırasında bu balinaların erken satış yapmasının meme coin'in gelişimini etkileyebileceğine dair endişeleri olduğunu belirtmek gerekir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ