Geçtiğimiz birkaç hafta içinde kripto için düşüş gibi görünen çok sayıda manşet vardı. SEC, dünyanın en büyük Kripto Para Borsalarından ikisi olan Coinbase ve Binance'e karşı dava açtı

Son Düşüş Sonrası Bu Altcoin Alım Fırsatı sunuyor

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde kripto için düşüş gibi görünen çok sayıda manşet vardı. SEC, dünyanın en büyük Kripto Para Borsalarından ikisi olan Coinbase ve Binance'e karşı dava açtı. 

Hem Coinbase hisse fiyatlarında hem de BNB fiyatında volatilitede bir artış ve bir düşüş yaşandı. Her ikisi de daha büyük destek bölgelerine geldi. Bir bütün olarak kripto piyasası gerçekten göz kırpmadı.

BNB fiyatı hangi seviyeleri görecek?

BNB ile ilgili olarak, fiyat uygun bir long giriş için destek dahilindedir. Mikro destek 245-277 dolar bölgesinde yer alıyor. Bunu yazarken, fiyat bu bölgenin ortasında 264 $ seviyesinde seyrediyor ve 250 $'a kadar başka bir düşüş için hazırlanıyor gibi görünüyor. 

Fiyat 240 doların altında anlamlı bir kırılma yapmadığı sürece, kısa vadeli beklentiler bu mevcut geri çekilmeden bir yükseliş çözümü için kalır.

Kısa vadeli kurulum göz önüne alındığında, BNB tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkma fırsatına sahip risk/ödül perspektifinden ilginç bir ticaret sunuyor. 

Teknik kurulum bir yana, lütfen SEC davasına bağlı olarak artan riske dikkat edin. Uzun vadeli beklenen yol hakkında endişelenenler için: Beklenti, fiyatın 100-120 dolar aralığına düşmesi ardından tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmasıdır. 

Bu aşamadan sonra ilk hedef 1750 dolar bölgesi. Daha sonra ise 2100-3700 dolar aralığını hesap katmak gerekiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ