İkinci en büyük para birimi yüzde otuz düştü ve son zamanlarda sabit bir aralıkta işlem görüyor. Bununla birlikte, analistler patlamanın 215-220 dolar arasında olacağına inanıyorlar.

Son Düşüşten Etkilenen Ethereum’da İşte Patlama Senaryoları

İkinci en büyük para birimi yüzde otuz düştü ve son zamanlarda sabit bir aralıkta işlem görüyor. Bununla birlikte, analistler patlamanın 215-220 dolar arasında olacağına inanıyorlar.

Sadece birkaç gün içinde, Ethereum fiyatı 249 $ fiyat zirvesinden düştü ve şimdi 206 $ ile işlem görüyor. Düşüş, Bitcoin boğası Anthony Pompliano ile ETH'nin geçen haftanın sonunda fiat'a yakın bir şey olduğunu reddetti ve bunun ETH'yi gerçek para için almanın bir hata olduğunu söyledi.

Kripto analistleri Ethereum'da yükselişini sürdürüyor ve yakında daha yüksek seviyelerinden bazılarını yeniden kazanmasını bekliyor.

215 215-220 Dolardan Bir Sıçrama Görebiliriz

Analist Michael van de Poppe (Twitter'da Crypto Michael olarak da bilinir) Vitalik Buterin’in ETH'sinin yakında 215-220 dolar yönünde ilerleyeceğine inanıyor. Bununla birlikte, daha sonra analist, şimdi olduğundan daha düşük bir seviyeye düşmesini bekliyor - daha uzun bir süre için 170-180 dolar seviyeleri

ETH'de Boğa

Tüccar 'CryptoWolf' ETH'yi yükselişe geçirdi ve ETH fiyatının Düşen Kama modelinden koptuğu bir grafik yayınladı. Tüccar, koinin 0.02336 (449 $) seviyesine doğru  yükselişinin bir sonraki noktasını bir test noktası olarak nitelendiriyor.

"Yükseliş zamanı"

Trader 'Posty', Binance'den Ethereum'un düz bir aralıkta işlem görmeye devam ettiği 12 saatlik bir ETH / BTC grafiğini paylaştı.

"Posty", Ethereum'u dikkati altcoinlere geri döndürmenin zamanı geldiğinin bir göstergesi olarak adlandırıyor. Bununla birlikte, bu göstergenin ona şimdi ne söylediğini belirtmedi.

Weiss Ratings Pomp'a Cevap Verdi

Finansal analitik ajans Weiss Ratings, geçen hafta başında Ethereum'u eleştirdikten sonra VC yatırımcısı ve Bitcoin sevgilisi Anthony Pompliano'ya cevap verdi.

Pomp, ETH'nin gerçek para olduğuna inanmanın bir hata olduğunu ve bu koinin  fiat'a benzediğini ve geliştiricilerin Bitcoin üzerinde Ethereum'dan çok daha fazla inşa etmek istediğini söyleyerek bir hata olduğunu belirtti.

 Weiss Ratings, Pomp'a (adını vermeden) ETH yerine devlet destekli stabilcoinleri desteklediği için azarladı. Ajans, şu anda, Ethereum'un kripto endüstrisini ileriye iten şey olduğunu ekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ