Stellar (XLM), Bitcoin'in ve toplu kripto pazarının 2019 ve hatta 2020 boyunca önemli ölçüde düşük performans gösterdiğini ve büyük ölçüde yan ticaretin genişlemesine yakalandığını gördü.

Son Günlerin Parlayan Altcoini Bu Gücü Nedeniyle Yeni Bir Ralliye Başlayabilir

Stellar (XLM), Bitcoin'in ve toplu kripto pazarının 2019 ve hatta 2020 boyunca önemli ölçüde düşük performans gösterdiğini ve büyük ölçüde yan ticaretin genişlemesine yakalandığını gördü.

Analistler şimdi, kriptonun yıllardır yakalandığı önemli bir teknik seviyenin üzerine çıktığını ve bu seviyenin ötesindeki hareketin büyük tersinmenin olacağı anlamına gelebilecek dikkate değer bir gelişme olduğunu fark ediyorlar.

Diğer tüccarlar Stellar'ın artan teknik gücünü not ediyorlar, çünkü bazıları şimdi önümüzdeki günlerde ve haftalarda% 50'ye varan bir yukarı hareketi hedefleyebileceğini açıklıyor.

Tüm kripto piyasası son birkaç haftadır daha büyük bir güç oluşturuyor, bu da öncelikle Bitcoin’in Mart ayı ortasındaki 3.800 $ 'lık düşük seviyesinden yükseldi.

Stellar, BTC'nin ve diğer akranlarının birçoğunun biraz gerisinde olmasına rağmen, bu son yükseliş trendi sırasında bazı önemli yükselişler gören böyle bir kriptodur.

Artık teknik gücünün bir kaynama noktasına ulaşmaya başladığı anlaşılıyor, çünkü sadece Kumo bulutunun üzerinde kırılabiliyordu.

Bu, kripto para biriminin 2018'den bu yana gördüğü bu seviyenin ilk kırılmasını işaret ediyor, bu da parabolik bir yükseliş trendi görmek anlamına gelebilecek dikkate değer bir teknik gelişme.

Analistler aynı zamanda kripto para piyasasının yakın vadede yükselmesine neden olmasının bir nedeni olarak BTC işlem çiftine karşı görülen açık gücüne de işaret ettiklerinden, şu anda XLM'nin lehine oynayan tek olumlu teknik faktör bu değil.

Başka bir analist, “Şu anda XLM ve BTC kadar iyi görünen pek grafik yok” dedi.

Bu teknik gücün kriptoya ne kadar yüksek olabileceğine gelince, popüler bir tüccar şimdi önümüzdeki günlerde ve haftalarda % 50'lik bir yukarı hareketi hedeflediğini açıklıyor.

Bunun arkasındaki mantığı, XLM'nin bir yıl süren bir birikim modeli içinde yakalanmış olması ve bu desene yönelik potansiyel çözümün daha yüksek mancınık yapmak için yeterli olması.

 Önümüzdeki günlerde kripto trendlerinin nasıl orta vadeli eğilimi hakkında önemli bir bakış açısı sunması gerekiyor ve Bitcoin'in mevcut direncine olan tepkisinin Stellar'ın tepkisine ağır etkisi olması güçlü bir olasılık.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ