Bu yazımızda sizlere son günlerde yüzde 600 artış yapan KickToken ile ilgili bilgi vereceğiz

Son Günlerin Parlayan Yıldızı KickToken Nedir?

Bu yazımızda sizlere son günlerde yüzde 600 artış yapan KickToken ile ilgili bilgi vereceğiz

Kick Ecosystem, dünya çapındaki kullanıcıların ihtiyaçlarını “tek bir noktadan” karşılama imkanı sunan, sinerjik bir etkileşim içindeki araçlar bütünü olarak ifadelendiriliyor. Tüm finansal ihtiyaçları karşılayan bu dönüştürücü araçların kullanımında KickToken, merkezi bir konumda bulunuyor.

Kısaca Kick Ekosistemi

Kick Ekosistemi, kripto ve fiat dünyasının kullanışlı ve hızlı; güvenli, şeffaf ve uyarlanabilir olma gibi en iyi yönlerini birleştiren yeni bir finansal gerçeklik yaratmayı planlıyor.

KickEX, KickRef, KickAcademy, KickICO, KickWallet, KickPay, KickMobile gibi 11 farklı bileşenden oluşan Kick Ekosistemi, dünya ekonomisini dönüştürme yönünde katkı sunmayı hedefliyor. Kick Ekosistemi, modern dünyanın ihtiyaçlarını iyi bir şekilde belirleyerek kripto para yatırımcılarına verimli bir yaklaşım sunuyor. Kick Ekosisteminde aşağıdaki hizmetler yer alıyor:   

KickEX: Kripto para piyasasında en düşük komisyon ücretlerine, takip eden zarar durdurucu emir (trailing stop) gibi gelişmiş işlem araçlarına ve karlı bir referans programına sahip kripto para borsasıdır.

KickRef: KickEX borsasının 10 seviyeden oluşan referans programıdır. KickEX aracılığıyla pasif gelir etmenizi sağlar. Kullanıcılar, referans linkleri oluşturarak yatırımcıları KickEX’e davet edebilir, çok seviyeli ağlar oluşturarak referans kazancı elde edebilir.

KickAcademy: Kripto para piyasası, yatırımlar, borsalar, finans teknolojisi gibi alanlardaki en son akademik araştırmalar hakkında kapsamlı ve özel veri sağlayan yenilikçi bir kurumdur.

KickID: Açık kod olan B2B2C hizmeti, KYC’yi tekrar tekrar geçme problemini çözüyor. Bir kullanıcı ağdaki bir platforma giriş yaptığında, sorunsuz bir deneyim için otomatik olarak tüm platforma giriş yapmış oluyor.

KickICO: Yenilikçi, açık artırmaya dayanan fon toplama modeline sahip dijital varlıklar için fon toplama platformudur. STO, EIO, AIO ve klasik ICO modellerini destekliyor.

KickWallet: Kick Ekosistemi içindeki tüm para birimlerini destekleyen bağımsız bir kripto cüzdanı.

KickPay: B2B2C kripto ve fiat alıcısı, Kick Ekosistemi ve üçüncü taraf entegrasyonları için tasarlanmıştır ve işletmelerin kripto ile mal satmalarını sağlıyor.

KickMobile: KICKEX, KICKWALLET ve fon toplama platformu olarak kullanabileceğiniz mobil uygulamasıdır. Kullanıcılar uygulama aracılığıyla borsa ekleyerek fonlarını çekebilir, portföylerini takip edebilir, haberleri okuyabilir veya sohbetlere katılabilir.

KickDesk: Üçüncü taraf web sitelerinde STO/AIO – açık artırma, takasa dayalı token satış teklifine ev sahipliği yapmak için bağımsız bir çözüm sunuyor. Web sitesi üzerinden token satışlarını yapmayı düşünen proje geliştiricilere kolaylık sağlıyor.

KickCPA: KickEX’te listelenen fon toplama projeleri ve tokenları için otomatik bir hizmet sunuyor olup, kullanıcıların doğrudan projelerine veya tokenlarına kolayca trafik almalarını ve yalnızca gerçek potansiyel müşteriler için ödeme yapmalarını sağlıyor.

Auction Based Initial Offering: Açık artırma mekanizması aracılığıyla satış sırasında makul bir fiyat oluşturulmasını sağlar. Böylece token fiyatı borsada listelendikten sonra ani bir düşüş yaşamaz.

STO Launchpad: STO kampanyalarını içeren platformdur. Menkul Kıymet tokenları şirket hisseleri olarak satılacak.

Rakamlarla Kick Ekosistemi

Platform, kripto para birimi sektöründe 5 yıldan fazla, fon yaratma ve iş inovasyonunda 10 yıllık bir uzmanlığa sahip. Teknik ve yazılım ekipleri, finansal şirketler ve bankalar ile ise 12 yıllık bir deneyime sahip. Kick Ekosistemi hizmetlerinin tüm gelişimi, her dönüm noktası, geliştirme günlüğü, yol haritası ve işletme lojistiğinin ayrıntılı açıklamasıyla tamamen şeffaf ve iletişime açıktır.  

KickToken yazının yazıldığı sırada % 30 yükselişle 0,000684 dolar seviyelerinden işlem görüyor. 529 Milyon dolarlık bir değere sahip olan KickToken kripto para dünyasının 29. büyük koini durumunda.              

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ