İki kripto şirketi Mastercard aracılığıyla XRP geri ödemeli bir kart piyasaya sürüyor.

İki kripto şirketi Mastercard aracılığıyla XRP geri ödemeli bir kart piyasaya sürüyor.

Mastercard'dan XRP geri ödemeli banka kartı

Kartı yalnızca "XRP Army" üyeleri kullanabilecek. Uphold kripto borsası ve GlobaliD şirketi, Ripple'a bağlı kriptoda yüzde beş geri ödeme sağlayacak ve Mastercard tarafından hizmet verilecek bir XRP kartı oluşturmak ve kullanıma sunmak için güçlerini birleştirdi.

Mastercard devi tarafından desteklenen XRP banka kartı, kullanıcıların fiat'ın yanı sıra birden fazla kripto para birimi harcamasına ve XRP'de yüzde beşe kadar geri ödeme almasına olanak tanıyacak. Harcanabilecek kripto ve fiat para birimlerinin miktarı 50'den fazladır.

ICRYPEX Kripto Fest 2021 - Avrupa'nın En Büyük Kripto Para Konferansı Başlıyor!

Yüzde beş parayı geri almak için, ilk 100 kullanıcının kartlarını kullandıkları ilk üç ay boyunca 10.000 $ harcaması gerekiyor. Bundan sonra, geri ödeme tutarı harcanan tutarın yüzde ikisini oluşturacaktır.

Kartı yalnızca "XRP Army" üyeleri kullanabilir

Kullanıcılar, XRP kartlarını Uphold tarafından desteklenen GlobaliD Cüzdanları aracılığıyla yönetecek ve ödüllerinin XRP'ye gönderilmesini sağlayacak.

Kart başlangıçta bu yıl kışın duyurulmuştu, ancak neredeyse yarım yıl sonra Temmuz ayı sonlarında piyasaya sürüldü.

Bu kartın piyasaya sürülmesi, XRP ve Ripple için bir tür destek. Bu nedenle, bir tane almak ve kullanmaya başlamak için müşterilerin GlobaliD'deki XRP Army grubuna katılmaları gerekir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ