Son zamanların en çok beklenen NFT indirimleri bugün gerçekleşiyor .

Son Zamanların En Çok Beklenen NFT Satışı Bugün Gerçekleşiyor

Son zamanların en çok beklenen NFT indirimleri bugün gerçekleşiyor .Bored Ape Yacht Club's Otherside buradaSon zamanların en çok beklenen #NFT satışı bugün gerçekleşiyor .Bored Ape Yacht Club ana şirketi Yuga Labs, bugün gizemli yeni bir metaverse NFT deneyimi olan Otherside'ı piyasaya sürüyor.

Yeni proje hakkında pek bir şey ortaya çıkmamış olsa da, sanal bir arazi veya bir NFT henüz kimse bilmiyor tapusu olabilecek bir Otherdeed almak için ApeCoin'de 6.500 dolardan fazlaya mal olacak.

NFT'ler çok önemli. Bored Ape Yacht Club, NFT'lerdeki en büyük anlaşma. Bu iki ifade tartışmasız doğrudur. Bu da bizi bugün NFT endüstrisi için neden büyük bir gün olduğuna getiriyor.

Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun arkasındaki şirket olan Yuga Labs, Otherside olarak bilinen yeni metaverse/NFT projesinin tanıtımını yapıyor ve bugün 30 Nisan'da resmi satış başlıyor.

Peki Öteki nedir diye soruyorsunuz. Pekala, kimse size bunun ne olduğunu veya nasıl çalışacağını kesin olarak söyleyemez belki kurucular hariç, muhtemelen yapmayacaklar. CNF'nin bu hafta ele aldığı gibi, Yuga Labs, Otherside'ın bugün piyasaya sürüleceğini doğruladı, ancak verdiği tüm bilgiler bu kadar.

Ekteki bir video teaserında, Oltasında bir etiket hissettiğinde bir Bored Ape balık avlarken görülüyor. Yakaladığında, üzerinde "DRINK ME" etiketli bir şişe olduğunu fark eder. Elbette var ve uçan bir 'şey' tarafından bir harikalar diyarına kaçırılıyor ve burada Meebits ve CryptoPunks ki daha sonra Yuga Labs'ın da sahibi oluyor  ve CrypToadz, World of Women gibi diğer NFT koleksiyon karakterlerini buluyor.

Oh ve Otherside, yukarıdaki tweet'in gösterdiği gibi ApeCoin tarafından desteklenecek. ApeCoin, BAYC evreninin resmi jetonu olarak Mart ayının ortasında piyasaya sürüldü ve Yuga Labs, kendisini token ile doğrudan bağlantıdan uzaklaştırmak için büyük çaba sarf etmesine rağmen, ikisinin oldukça karışık olduğu açık.

Bir aylık olmasına rağmen, piyasa değerine göre en büyük metaverse tokenidir ve CoinMarketCap'te Chainlink, Bitcoin Cash ve hatta TRON'dan daha yüksek 22. sırada yer almaktadır.

Açıkçası, Otherside hakkında çok az şey biliniyor olması bir hata değil, bir özellik. Yuga Labs'ın kurucuları, proje için bir kayıp korkusu FOMO ve yutturmaca oluşturmak için bu gizliliğe güveniyorlar.

İki kurucu, Gargamel ve Gordon Goner, gizliliğe yabancı değiller. Geçen yıl Nisan ayında BAYC'yi başlattıktan sonra  evet, sadece bir yaşında, Buzzfeed News tarafından Wylie Aronov ve Greg Solano olarak doxx edilmeden önce 11 ay boyunca kimliklerini gizli tutmayı başardılar. Buzzfeed tarafından yapılan bu araştırma, kripto topluluğuyla pek iyi gitmedi.

 Yatırımcılar Otherside'ın piyasaya sürülmesini beklerken BAYC NFT'leri değer kazanıyor. Bir BAYC NFT satın alabileceğiniz en düşük para miktarı olan taban fiyatları geçen hafta iki katından fazla arttı ve şu anda CoinGecko'ya göre 149,5 ETH veya 423.000 $ seviyesinde bulunuyor. Kullanıcıların Otherside satışına katılabilecekleri ApeCoin, geçen hafta yüzde 57 arttı.

Şimdilik, Otherside'ın NFT'lerin kullanılacağı bir metaverse olduğunu biliyoruz, bir tür Decentraland'ın metaverse'si gibi. Katılmak için kullanıcıların bugün satışa çıkan Otherdeeds'i satın almaları gerekecek. Her bir Otherdeed, basın zamanında yaklaşık 7.300 dolar değerinde 305 ApeCoin'e gidecek. Halihazırda bir BAYC NFT'ye sahip olanlar, bugünkü satıştan 21 gün sonra ücretsiz bir Otherdeed almaya hak kazanacakları için rahat edebilirler.

Ancak kullanıcıların tam olarak ne satın alacağı net değil. Bazıları, Decentraland'de olanlara çok benzer şekilde, bunların sanal arsaların tapuları olacağını düşünmüştü. Diğerleri, bunların, kullanıcıların meta veri tabanı ekosistemine katılabilecekleri NFT'ler olduğunu söylüyor.

Tam olarak neyin demlendiğini deşifre etme girişimleri oldu. Şimdiye kadarki en iyi şey, Yuga Labs'in proje için hazırladığı varsayılan sunum sunumunu yayınlayan Twitter kullanıcısı Leonidas'a ait olmalı.

Yuga Labs kurucularından biri, satış konuşmasının meşru olduğunu kabul etti, ancak bunun eski ve modası geçmiş bir versiyon olduğunu ve o zamandan beri çok şeyin değiştiğini söyledi.

Otherside hakkında bilinen son ipucu, bunun BAYC sahibi Yuga Labs ile The SandBox'ın ana şirketi olarak en ünlü şirket olan Animoca Brands arasındaki bir işbirliği olduğudur.

Şimdilik yapabileceğimiz tek şey Öteki Taraf'ın ve Öteki Eylemlerin ne olduğunu görmek için beklemek.

KYC'lendin Mi? Endişelenmeyin, Yolunuzu Satın Alabilirsiniz

Otherdeeds'in satın alınmasına katılmak için, kullanıcıların ilk önce müşterini tanı bilgilerini kurucuların verdiği gizemli bir web sitesine thingisbrewing.xyz- göndermeleri gerekir. Bu site, zaten var olan gizem katmanlarına ek olarak, tam olarak neyin 'biraya geldiği' hakkında çok az şey veriyor.

KYC bilgilerinizi göndermek ücretsizdir. Ancak, süre kapandığında, Yalnızca KYC'li olanlar Otherdeeds satın alabilir. Ve çoğu kriptoda olduğu gibi, bu da KYC'd cüzdan adreslerinin satışı için ikincil bir pazarın yükselmesine yol açtı.

Twitter, adreslerini kaydettirdiğini iddia eden, ancak Otherdeeds için 7.000 $ ödemeye istekli olmayan insanlarla dolu. Bu nedenle, bir Twitter kullanıcısı gidiş hızının 0.75 ETH veya 2.100 dolar olduğunu söyleyerek onları ETH için satıyorlar.

Bu, kolay ve rahat bir giriş yolu sunarken, bir KYC'd adresi satın almayı yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. Birincisi, bu mali dolandırıcılık ve hapis cezasıyla cezalandırılabilir.

İkincisi, elde ettiğiniz tek şey, bir cüzdan adresini kurtarmak için kullanabileceğiniz tohum cümlesi veya kelimelerdir. Satıcı bunları size verdiğinde, onları silip silmediğini söylemenin bir yolu yoktur .Bu nedenle, yine de cüzdanı kurtarabilir ve NFT'leri kendi cüzdanına aktarabilir. Ayrıca, aynı tohum cümlesini başka birine satıp satmadığı da belli değil.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ