Bu yazımızda sizlere Spell Token (SPELL) Nedir? Sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle SPELL coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Spell Token (SPELL) Nedir?  İşte Tüm Detaylarıyla SPELL Coin

Bu yazımızda sizlere Spell Token (SPELL) Nedir? Sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle SPELL coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Spell Token (SPELL) Nedir? 

Abracadabra, USD'ye sabitlenmiş bir sabit coin olan Magic Internet Money (MIM) basmak için faiz getiren tokenleri teminat olarak kullanan çok zincirli bir borç verme protokolüdür.

SPELL, projenin yerel token'ıdır. SPELL için mevcut kullanım durumları şunları içerir:

Staking: Kullanıcılar, protokol geliri dağıtımından pay almak için SPELL'i stake edebilir. Protokol geliri, piyasa fiyatından SPELL token geri alımlarını finanse etmek için kullanılır ve daha sonra stake edenlere dağıtılır.

Likidite Madenciliği: Kullanıcılar, SPELL ve işlem ücretlerinden pay kazanmak için Curve Finance ve Sushiswap gibi DEX'lerdeki likidite havuzlarına MIM veya SPELL sağlayabilir.

Yönetişim: Kullanıcıların yönetişim önerilerini oylamak için SPELL karşılığında SPELL yatırmaları gerekecektir.

Proje, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşmaktadır:

Magic Internet Money (MIM): Bu, 1 USD'ye sabitlenmiş bir stablecoin'dir. Borç Verme Piyasası: Kullanıcılar MIM'i basmak için teminat yatırabilir. Abracadabra, getiri sağlayan varlıklar da dahil olmak üzere çeşitli teminat türlerini destekler.

Multichain Bridge: Abracadabra beş farklı zincirde işlevseldir: Ethereum, Binance Smart Chain, Fantom, Avalanche ve Arbitrum.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ