Sphere gelecek vadeden tokenlerden biri mi?

Ön satış 12 Şubat 2018 tarihinde açılıyor ve 9 Nisan 2018'de sona erecek. Token limiti ise 1 milyar ile sınırlandırılmış.

Sphere, gizlilik, şirket şeffaflığı ve veri güvenliğinin her sosyal platformun temel yapı taşları olması fikri üzerine kuruldu. Sphere, bu şirketlerden ayrı olarak ademi merkeziyetçi bir sosyal ağdır. Bir sözünüz var, Sphere tarafından destekleniyorsunuz ve her şeyden önce her bağlantının ve her etkileşimin gücünü geri alıyorsunuz.

Sphere Nedir?

Sphere, merkezi olmayan bir sosyal ağ olup, 500 milyar dolarlık sosyal paylaşım ağını girmeyi amaçlıyor.

Sphere'in Çözmek İstediği Sorun Nedir?

Sphere, sosyal paylaşım alanındaki faydaların çarpık doğasına dikkat etmeyi amaçlamaktadır. Şu anda yapılandırılmış olarak, sosyal paylaşım ağlarınızda paylaştığınız tüm özel bilgiler sadece birkaç endüstri oyuncusuna fayda sağlıyor.

Sphere İnandığı Çözüm Nedir?

Sphere, sosyal paylaşım ağının ürettiği gelirlerden bir pay almanız gerektiğine inanıyor. Sonuçta, bu gelirleri üreten sizsiniz, zira kazanmak için için satılan sizin özel bilgileriniz.

Sphere, Bu Çözüm Oluşturma Hakkında Niyetli Ne Olmalıdır?

Sphere, blok zincir teknolojisini kullanarak bu endüstrinin faydalarından size bir pay vermeyi amaçlıyor. Fikir, son kullanıcıya bu sosyal paylaşım sitesi ile etkileşime girmek için telafi edilmesini sağlayan, merkezi bir sosyal ağ yaratmaktır.

Sphere Test Edildi mi?

Başarıya hazır olan blok gövdeli bir ürünün özelliklerinden biri, çalışan bir modelin var olmasıdır. Sphere zaten bu kilometre taşına ulaştı. Şu anda Google'da Sphere uygulamasını indirebilirsiniz. Apple mağazasında ise çalışan bir beta sürümü indirebilirsiniz.

Neden Sphere'e Katılmalısınız? Para Kazanma Şansınız mı?

Sphere, her tıklamanın ve sosyal etkileşimin başka birine faydalandığı geleneksel sosyal ağların aksine, sosyal ağlardaki etkileşimlerinizle para kazanmanıza olanak tanır.

Bilgileriniz Tarafından Desteklenen Yeni Bir Şifreleme Durumu Olacaktır

Sphere'e katılarak, daha fazla insan ağa katıldıkça değeri artan yeni ve heyecan verici bir şifre akışının bir parçası olacaksınız.

Çevrimiçi Gizlilik

Sphere ile tüm çevrimiçi bilgileriniz gizli olarak korunmaktadır ve reklamverenlerden uzak tutulmaktadır. Reklamverenlerin bilgilerinizi kullanabileceği tek zaman, bunun karşılığında size ödeme yapmayı seçmeleri.

Zaten iyi bir çalışma ürünü

Yıllarca süren araştırmalar ve gelişmeler sayesinde Sphere, bir kavram değil, çalışan bir üründür. Sistem, büyük hacimli işlemleri gerçekleştirebileceğini kanıtlamıştır.

Sphere Geliştirme Yol Haritası nedir?

Sphere projesiyle ilgili çalışmalar 2016'da başladı ve küre pazarının başlatılacağı 2018 yılının 4. çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

Sphere Yatırım Yapmak İçin Çok Geç mi?

Sphere'e yatırım yapmak ve sosyal ağlarda devrim yaratmanın bir parçası olmak istiyorsanız, hâlâ zamanınız var. Yatırım yapmanız için 36 gün kaldı.

Sphere simgesinin kısaltması SAT olarak belirlenmiş. ICO sırasında 1 dolar karşılığında 20 SAT alabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ