Singapur'un yükselen etkileyici pazarlama uygulaması Sponsee, Pinksale finansında listelenmek üzere olan kendi $SPON tokenini piyasaya sürdü.

 Singapur'un yükselen etkileyici pazarlama uygulaması Sponsee, Pinksale finansında listelenmek üzere olan kendi $SPON tokenini  piyasaya sürdü. Sponsee, etkileyiciler ve işletmeler için dünyanın ilk ücretsiz piyasasıdır.1 Ekim 2021'de piyasaya sürülen Sponsee uygulaması, Singapur'daki App Store'da 8. sırada yer aldı ve 1000'den fazla sponsor ve sponsordan oluşan bir kullanıcı tabanına sahip.

 

 $SPON, Sponsee'yi yöneten simgedir ve akıllı sözleşmeler, tescilli anlaşmazlık çözüm hizmetleri ve meslektaş incelemeleri gibi uygulama işlevlerini etkinleştiren köprüdür. Etkileyici pazarlama için tamamen şeffaf, entegre ve akıllı bir ekosistem oluşturmak.

Joel Lo, Sponsee'nin CEO'su ve kurucu ortağı:  “Dünya web 3.0'a doğru ilerlerken, blok zinciri teknolojisinin kripto para birimlerinin ötesinde değer sunabileceğine inanıyorum. Etkileyici pazarlama, akıllı sözleşmelerin taraflar arasındaki anlaşmaları kolayca kolaylaştırabileceği bir alandır. Mikro ve nano-etkileyicilere artan ilgiyle birleştiğinde, Sponsee'nin endüstriyi ölçeklendirmek ve devrim yaratmak için güçlü bir konumda olduğuna inanıyorum,"  dedi. $SPON tokeni 12 Kasım 2021'de halka açılacak ve Pinksale finansmanında listelenecek.

 

SPONSE HAKKINDA:

Sponsee, etkileyiciler ve işletmeler için dünyanın ilk ücretsiz pazarıdır. Etkileyenlerin ve işletmelerin ek ücret veya üçüncü taraf ajanslar olmadan bağlantı kurması için kullanımı ücretsiz bir platformuz.

 Sohbet ara yüzüne güvenli bir şekilde entegre edilmiş tescilli bir dijital sözleşme sistemi kullanacak. Kullanıcılar, bağlayıcı dijital anlaşmalar oluşturup dağıtabilir ve ayrıca potansiyel ortakları geçmiş işbirliklerinden derecelendirmeler ve incelemelerle değerlendirebilir. Sponsor, etkileyici pazarlamayı bir sonraki seviyeye taşıyor.

 Daha fazla güncelleme için Telegram, Twitter, Web SitesiInstagram,Facebook, LinkedIn'de Sponsee'yi takip edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ