Stablecoinlerin toplam değeri 7,6 milyar doların üzerine çıkarak bir rekor seviyeye ulaştı.

Stablecoinlerin Değeri 8 Milyar Dolara Yaklaştı – Bitcoin İçin Sırada Ne Var?

Stablecoinlerin toplam değeri 7,6 milyar doların üzerine çıkarak bir rekor seviyeye ulaştı.

Bitcoin (BTC) için fiyat, geçen haftanın analizinde belirtildiği gibi 7.300 dolara kadar kritik 7.200 dolarlık direnci aştı.

Ancak, fiyat biraz düzeltildi ve şimdi 7.200 doların biraz altında. Peki bu toparlanmamı? Yoksa önde gelen dijital varlık, şu anda yaklaşık üç hafta süren yarılanma etkinliğinin önünde biraz güç bıraktı mı?

Bitcoin için günlük grafikten başlayarak, BTC'nin uzun süredir devam eden inen kanalın direncini başarıyla desteklediğini görebiliriz. Bu kanalın geçerliliği için argüman, bu yılın Ocak ayında, kırılmanın bir boğa tuzağı olduğu ve bunun iki kez gerçekleşmesi için bu kanalı geçersiz kılacağı yönündedir.

Bu şekilde, yukarıdaki tabloda iki farklı senaryo hazırladım: “Boğa” ve “Perma ayı”. Buradaki boğa kanalı oldukça muhafazakar bir yörünge - tüm dürüstlükte Bitcoin'e olan kişisel inancımıza uygun - ve Eylül 2020'ye kadar 10.000 dolara kadar giden yeni bir yol.

Bu, önümüzdeki haftaki direnci 7.900 $ 'a ayarlayarak kanalda 6.400 $' a destek veriyor.

Bir başka pandemi ile ilgili satış olduğu iddia edilen bir önceki inen kanala dönüş, Bitcoin'i aynı zaman ölçeğinde sıfıra döndürebilir. Açık nedenlerden ötürü, şu anda biraz yükseliş eğilimim var. Ama sonuçta, burada hangi senaryo size daha muhtemel görünüyor? Hiç kimse gerçekten Bitcoin'in sıfıra gitmesini beklemiyor. Sonuçta, bu bir DeFi dapp değil!

Mesele şu ki, şu anda inanılmaz derecede yükseliş gösteren işaretlerle birlikte bazı ilginç fraktallar var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ