Kurumsal tüccarlar düzenlenmiş kripto değişimi ile ilgili daha fazla araca erişebilecek.

Dev Yatırım Platformu Türk Lirasına Desteğini Açıkladı

Küresel yatırım platformu eToro'nun blokzinciri olan eToroX, yalnızca altı ay önce piyasaya sürülmüş olup hızlı büyümesini işaret eden beş yeni fiat stablecoin, yeni bir kripto varlığı, iki yeni kurulan stabilcoin ve bir kripto-emtia çifti ekledi. Mevcut durum itibariyle borsada yirmi dört adet ticari varlık bulunmaktadır.

Bugün açıklanan yeni varlıklar, Türk Lirası [TRYX], Polonya Zlotisi [PLNX], Güney Afrika Randı [ZARX], Hong Kong Doları [HKDX] ve Singapur Doları [SGDX], eşler arası kripto varlığı, Dash, Circle'nin USDC ve Tether'in USDT sabit paraları, GOLDX / BTC eşleştirme olarak sıralanmaktadır.

eToroX, güvenli ve düzenlenmiş bir platformda kripto varlıklarına çeşitlenmek isteyen algo yatırımcılarının ihtiyaçlarını desteklemeyi taahhüt etmektedir. Bu yeni eklemeler, eToroX'un Asya pazarlarına odaklandığını da göstermektedir.

EToroX Genel Müdürü Doron Rosenblum, “USDC ve USDT'nin eklenmesi, eToroX'un özellikle Asya pazarlarındaki profesyonel ve kurumsal algo tüccarlarının ihtiyaçlarını daha da karşılamasının bir yolu olarak görüyoruz. Beş yeni sabit para eklemek ve ayrıca Dash şifreleme aracının eklenmesi, blockchain dünyası ile geleneksel finansal piyasalar arasındaki boşluğu doldurma konusundaki kararlılığımızı göstermektedir. ” şeklinde ifade etti.

GoldX - tokenize altın stabilcoin - şimdi Bitcoin [GOLDX / BTC] ile bir çift olarak işlem yapmak için temel para birimi olarak kullanılabilmektedir. Giderek artan bir şekilde, Bitcoin bir değer deposu olarak altın ile karşılaştırılmaktadır. Altının güvenli bir liman varlığı olarak görülmesi sebebiyle, Bitcoin'e giderek daha fazla “dijital altın” denmektedir.

Rosenblum, sözlerine “Altın / Bitcoin çiftimiz eski ve yeni değer depoları arasında ticaret yapmanın bir yolunu sunarak Gold / BTC'yi son derece özel ve ilginç bir kombinasyon haline getiriyor.” biçiminde devam etti.

Bugünün yeni ilaveleri ile eToroX, bu yıl nisan ayındaki kuruluşundan bu yana toplam doksan altı işlem çifti ekledi. USDC ve USDT'ye ek olarak onyedi eToroX kararlı para birimi sunmaktadır..

Çiftler şunları içerir:

 1. USDEX / ZARX
 2. ZARX / JPYX
 3. EURX / PLNX
 4. USDEX / PLNX
 5. USDEX / HKDX
 6. USDEX / TRYX
 7. USDEX / SGDX
 8. ETH-USDT
 9. XRP-USDT
 10. LTC-USDT
 11. BCH-USDT
 12. XLM-USDT
 13. EOS-USDT
 14. TRX-USDT
 15. BTC-USDC
 16. ETH-USDC
 17. XRP-USDC
 18. LTC-USDC
 19. BCH-USDC
 20. XLM-USDC EOS-USDC
 21.  TRX-USDC

EToroX, blokzincirinde işlem dünyasını açmaya devam ettikçe daha fazla işlem çifti açıklanacak. Buna ilaveten eToroX, önümüzdeki aylarda borsaya ek kriptobasetler ve stabilcoinler de ekleyecek.

eToroX Nedir?

eToroX, eToro Grubu'nun bir kuruluşudur. 2018 yılında eToro Grubu'nun tokenize edilmiş varlıkların gelişimini kolaylaştırma konusundaki taahhüdünü destekleyecek altyapının sağlanması için kuruldu.

Dağıtılmış muhasebe teknoloji [DLT] sağlayıcısı lisansı, Cebelitarık Finansal Hizmetler Komisyonu tarafından Aralık 2018'de eToroX'a verildi [lisans numarası FSC1333B]. eToroX, 116348 şirket numarası ile Cebelitarık'ta kurulmuştur ve kayıtlı ofisi 57/63 Line Wall Road, Cebelitarık'tadır. 

eToro Nedir?

eToro, herkesin basit ve şeffaf bir şekilde ticaret yapması ve yatırım yapabilmesi için küresel pazarları açma vizyonuyla 2007 yılında kuruldu. EToro Grubu, çok varlıklı alım satım ve yatırım alanımız olan eToro platformundan kripto cüzdanımızla birlikte alışverişimizi de yöneten eToroX'tan oluşmaktadır.

EToro platformu, insanların hisse senedi ve emtialardan kripto varlıklarına kadar istedikleri varlıklara yatırım yapmalarını sağlar. Yatırım stratejilerini paylaşan on milyondan fazla kayıtlı kullanıcının bulunduğu küresel bir topluluk olarak bilinen platformda herkes en başarılı olanların yaklaşımlarını izleyebilir. Platformun basitliği nedeniyle kullanıcılar kolayca varlık satın alabilir ve satabilir, portföylerini gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve istedikleri zaman işlem yapabilirler.

eToroX, şifreli cüzdan ve gelecek takas formunda, tokenize varlıkların gelişimini kolaylaştırmaya olan bağlılığı destekleyen alt yapıyı sağlamaktadır. Blockchain teknolojisinin kullanılmasının, herkesin ticaret yapmasına, yatırım yapmasına ve tasarruf etmesine izin veren ilk gerçek küresel servis sağlayıcısı olma olasılığı mümkün görünmektedir.

eToro'nun forte'si:

eToro, Avrupa'da Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, İngiltere'deki Finansal Davranış Otoritesi ve Avustralya'daki Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonu tarafından düzenlenmektedir.

''eToro, hem hisse senetlerine hem de kripto varlıklarına yatırım yapmanın yanı sıra CFD ticareti yapan çok varlıklı bir platformdur. CFD'lerin karmaşık bir araç olduğunu ve kaldıraç nedeniyle hızla para kaybetme riskinin yüksek olduğunu lütfen unutmayın. Bireysel yatırımcı hesaplarının% 75'i bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. CFD'lerin nasıl çalıştığını ve paranızı kaybetme riskini yüksek oranda karşılayabileceğiniz olup olmadığını anlamayı düşünmelisiniz.

Geçmişteki performans gelecekteki sonuçların bir göstergesi değildir. Kriptobasetler, çok kısa bir süre içinde geniş çapta dalgalanabilen ve bu nedenle tüm yatırımcılar için uygun olmayan uçucu araçlardır. CFD'ler dışında kripto varlıklarının alım satımı düzenlemeye tabi değildir ve bu nedenle herhangi bir AB düzenleyici çerçevesi tarafından denetlenmemektedir .''

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ