STX, piyasa değerine göre en iyi 100 kripto para birimi arasında en kötü performans göstereni oldu.

Stacks (STX) Neden Düşüyor? İşte İzlenmesi Gereken Seviyeler

STX, piyasa değerine göre en iyi 100 kripto para birimi arasında en kötü performans göstereni oldu.

Stacks bugün değerinin %9'undan fazlasını kaybetti ve yakın vadede daha fazla kayıp kaydedebilir.

STX bugün %9'dan fazla düştü

Stacks ekosisteminin yerel tokenı olan STX, bugüne kadar piyasa değerine göre en iyi 100 kripto para birimi arasında en kötü performans gösterenidir. Kripto para, son 24 saatte değerinin %9'undan fazlasını kaybetti ve daha fazla düşüş eğilimi yaşayabilir.

STX'in devam eden düşük performansının arkasında hiçbir katalizör yok. Kripto para birimi, haftalık en yüksek seviyesi olan 0,81 $'a yükseldikten sonra düzeliyor. Geçen ay STX, 0,9819$'a ulaştıktan sonra değerinin %20'sinden fazlasını kaybetti.

Yazının yazıldığı sırada, Stacks'in fiyatı 0,6442 dolardır. Düşüş eğilimi devam ederse, STX yakın vadede 0,6 dolarlık psikolojik seviyenin altına düşebilir.

Kripto Yatırımcıları TÜFE Rakamlarını Bekliyor

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) değerleri bugün daha sonra açıklanacak. Kripto para birimi yatırımcıları, piyasadaki oynaklığın şu anda düşük olması nedeniyle hamlelerini yapmadan önce rakamları bekliyor.

TÜFE, yatırımcılara Amerika Birleşik Devletleri'ndeki mevcut enflasyon durumu hakkında fikir verecektir. Enflasyon rakamları yükselirse, Federal Rezerv faiz artırımına devam edebilir.

Bu ayın başlarında Fed, faiz oranlarını 25 baz puan artırarak ABD'deki faiz oranlarını 16 yılın en yüksek seviyesine çıkardı.

Bununla birlikte, daha düşük bir enflasyon rakamı, Federal Rezerv'in faiz artırımını yavaşlatmasına neden olabilir.

Piyasa değerine göre dünyanın lider kripto para birimi olan Bitcoin, 28 bin dolar seviyesinin hemen altında işlem görmeye devam ediyor. Toplam kripto para piyasası değeri, bugün %1'den az düşüşle 1,14 trilyon dolar seviyesinde bulunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ