Polker Game, son birkaç aydır sürekli bir güncelleme, geliştirme ve liste akışı getiriyor ve herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=vONY86jRy-IPolker Game, son birkaç aydır sürekli bir güncelleme, geliştirme ve liste akışı getiriyor  ve herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyorlar. Polker, yılın en büyük Polygon etkinliği olan Polycon 2021'in ana sponsorlarından biridir .Tüm bunlar, Polygon'un ortaklığı ilan etmesinden ve Polker'a hibe vermesinden 10 günden kısa bir süre sonra gerçekleşti.Polycon'un yayına girmesinden bir gün önce ,15 Eylül Çarşamba günü  Polker topluluğu büyük bir çekiliş duyurusu ile şaşırttı.

NFT çekilişi muazzam  1. sıra Holografik Ultra Nadir olacak. Bu, Ağustos ayında açık artırmada 3.3ETH'nin (10.000 $) üzerinde satıldı. İkinciler için ayrıca 9 NFT daha olacak. Hepsi bu kadar değil .500 kişi 50 PKR tokeninin kazananı olacak!

Polker Release Staking Platformu  Geri Sayım Başlıyor

Yarışma haberlerinden sadece bir gün sonra Polker, yerel tokenleri PKR'nin stake edilmesinin 24 Eylül Cuma günü saat 13:00 EST'de yayınlanacağını duyurdu. Polker'ın ilk stake havuzu 90 gün boyunca devam edecek ve 100.000 $'lık PKR tokeni ile hayata geçecek. Bu 90 gün boyunca beklenen sürekli etkinlik ve duyuru akışıyla, sonunda 100 bin doların değeri muhtemelen çok daha büyük olacak .Böyle bir potansiyele sahip bir proje için kaçırılmayacak kadar büyük bir fırsat.

Staking, Ethereum blok zincirinde çalışacak ve stake havuzunu kendi tamamen denetlenmiş platformlarında barındıracaklar. Geliştirme ekibi, yalnızca etkileyici oyun içeriği geliştirmeyi anlamakla kalmayıp, Blockchain uygulamasında da yetkin olduklarını bir kez daha kanıtladı.Kendinize bir bakın, geri sayım web sitelerinde yayında!

Polker NFT ve PKR Eşantiyon

Son zamanlarda Polker'den gelen çok sayıda olumlu haberle, ekip herkesin etkileyici NFT'lerinden bazılarını kazanmasına izin vermeye karar vermiş gibi görünüyor. Buna bir Ultra Nadir, iki Nadir ve altı Standart NFT dahildir .Bunlar, yarışma süresi boyunca PancakeSwap veya Uniswap'ta en büyük tek satın alımları yapanlara verilecektir. Bu sadece balinalar için değil , satın alma yapan ve işlem karmasını (txid) Polker'a gönderen herkes, 50 PKR tokeninin  500 ödülünden birini kazanma şansına sahip olacak.

Yarışma, PKR staking yayına girene kadar devam edecek, yani bu çekilişe katılmak için 24 Ekim Cuma gününe kadar vaktiniz var. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi burada Polker's Medium'dabulabilirsiniz.

Haberlerde Polker Game

Polker'ın adı son haftalarda kripto dünyasında giderek daha sık görülüyor. Bu, PKR'nin merkezi borsa BitMart'ta listelenmesiyle ve R&B süperstarı ve kripto meraklısı Akon'un Polker'a bağırmasıyla başladı.Video burada görülebilir.

"Polker'e sesleniyorum, bu oyun devrim niteliğinde, oynama şansım oldu ve vay be, 3D'de bir kart oyunu deneyimi, yerleşik Unreal Engine 4, bu eller aşağı, bu kazanmak için en iyi oyun, NFT oyunu Uzay."Akon

Polker Hakkında Daha Fazla Bilgi

Polker, Unreal Engine 4'ü kullanan benzersiz ve etkileyici bir çevrimiçi oyun deneyimi olan Play-to-Earn poker platformunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. herhangi bir para yatırmadan ,oyun tamamen ücretsizdir.Video burada görülebilir.

Polker'in yerel tokeninin piyasa değeri 4 milyon doların altında .Bu projeye giren haber ve geliştirme miktarıyla, bunun sadece ürünlerine göz kulak olmak için bir proje olmadığı, aynı zamanda kaçırılmayacak kadar iyi bir yatırım fırsatı olduğu açık.

Web sitesi |Telegram | Telegram IFacebook |Twitter Duyuruları | 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ