Ethereum 2.0 staking, stake edilen toplam ethereum sayısının arttığını görmeye devam etti. Kademeli tırmanış yedi milyon ethereum'a yaklaşıyor.

Ethereum 2.0 staking, stake edilen toplam ethereum sayısının arttığını görmeye devam etti. Kademeli tırmanış yedi milyon ethereum'a yaklaşıyor.

Şu anda, l6.9 milyon ethereum'un stake edildiği belirtiliyor. Stake edilen Ethereum'un kümülatif değeri, toplam değerde 21.7 milyar $'a yükseldi. 

Fiyattaki artış, ethereum'un son fiyat rallisine bağlanabilir. Sadece üç hafta önce, stake edilen toplam değer, kilitli değerde 14 milyar dolar olan 6,6 milyon ethereum idi. Şu anda platform, üç hafta öncesinden bu yana yaklaşık 9.000 ek doğrulayıcı ekledi. Şu anda platformda toplam 208.995 doğrulayıcı var. 

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Güncellemeden bu yana yakılan toplam ethereum miktarı şu anda yazıldığı sırada toplam 46.018'dir. 

Yakılan toplam ethereum şimdi 144,96 milyon dolar değerinde. Ethereum popülerlik ve kullanımda bir artış görmeye devam ederken, Delaware merkezli Kryptoin Investment Advisors, 12 Ağustos'ta ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na Ethereum borsasında işlem gören bir fon için başvuruda bulundu. Başvuru, bu yıl bir ethereum ETF'si için üçüncü başvuru oldu. . 

Bununla birlikte, SEC, ETF'leri onaylama konusunda ayak diretmeye devam etti. Ethereum'un işlem hacmi ilk kez bitcoin hacmini geçmeyi başardı. Coinbase, 2021 yılının ikinci çeyreğindeki performansıyla ilgili bir hissedar mektubunda, ethereum için işlem hacimlerinin ilk kez bitcoin'i aştığını açıkladı. 

Yaklaşık bir aylık yükseliş momentumunun ardından, ethereum hafta sonu hafif bir düzeltme görmeden önce üç ayın en yüksek seviyesi olan 3.337 dolara ulaşmayı başardı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ