Uzmanlar, yılsonuna kadar Bitcoin için 100.000 dolarlık bir fiyat etiketinin de Ether'in fiyatını katlanarak artıracağı konusunda hemfikir.

Standard Chartered Bitcoin Hedefini Açıkladı

Uzmanlar, yılsonuna kadar Bitcoin için 100.000 dolarlık bir fiyat etiketinin de Ether'in fiyatını katlanarak artıracağı konusunda hemfikir.

Bitcoin Fiyat Hedefi

Endüstri uzmanları, yıl sonu için 100.000 dolarlık Bitcoin (BTC) fiyatını yinelerken Salı günkü kripto piyasası düşüşünü “yanlış bir düşüş” olarak görüyor.

Standard Chartered'ın kripto para birimi araştırma birimi tarafından hazırlanan yeni bir raporda, Bitcoin'in büyük bir Ether (ETH) fiyat artışıyla birlikte "2021'in sonlarında veya 2022'nin başlarında" 100.000 dolara ulaşması bekleniyor.

Araştırma ekibi, Ether'in "yapısal olarak" 26.000-35.000 $ - mevcut fiyatının 10 katı - değerinde olabileceğini, ancak bunun gerçekleşmesi için BTC'nin 175.000 $'a ulaşması gerektiğini söyledi.

İlk BTC borsa operatörlerinden biri ve Zap Protokolü'nün kurucu ortağı Nick Spanos, kripto piyasasında Salı günü yaşanan çöküşü yanlış bir düşüş olarak tanımladı. "Büyük finans ve medya bunun El Salvador'da inişli çıkışlı bir çıkış olduğu için olduğunu söylüyor. Şu anda El Salvador'dayım ve her şey muhteşem görünüyor" dedi ve ekledi:

"Yani burada, üst düzey bir CEO gibi çığır açan, yenilikleri hayata geçiren bir başkanımız var. Buna inanıyor: herkesin olması gerektiği gibi o dalı satın aldı.”

Spanos, yıl sonunda 100.000 dolarlık Bitcoin fiyatı fikrini destekledi ve o zamana kadar Ether'in de 10.000 dolara ulaşmaya çalıştığını ekledi.

Spanos, “düşüşün bir sonucu olarak esasen bir yangın satışı var, neredeyse kesinlikle harika bir hamle olacak” dedi.

Bitcoin’in fiyatı, yazı yazılırken 46.400 dolara yaklaşıyor. Cointelegraph'ın bildirdiği gibi, Bitcoin Salı günü, El Salvador'un en büyük kripto para birimini yasal para olarak kabul ettiği gün, 43.000 $'a keskin bir düşüş yapmadan önce 53.000 $'a yaklaşıyordu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ