Bu yazımızda sizlere Star Atlas DAO (POLIS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve POLIS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Star Atlas DAO (POLIS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve POLIS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

 Star  Atlas DAO (POLIS) Token Nedir?

Star Atlas, 2620 yılına dayanan sanal bir oyun metaverse'idir. Bu uzak gelecekte, kaynaklar, bölgesel fetih ve siyasi hakimiyet için süregelen bir mücadelede üç büyük grup ortaya çıktı. Oyuncular bir fraksiyona katılabilir. Metaverse'nin gidişatını doğrudan etkileyebilir ve katkıları için gerçek dünya geliri elde edebilir.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Ödeme tokeni  olarak bilinen ATLAS, Star Atlas ekonomisinde bir değişim aracı olarak kullanılmaktadır. Token  tasarım gereği enflasyonisttir ve oyun içi ekonominin büyümesine uymayı amaçlar. Ek olarak, öncelikle oyun içi ekonomik etkileşimler ve oyuna giriş rampaları için sağlam bir parasal temel sağlamak için yapılmıştır.

POLIS, platformun yönetişim simgesidir ve projenin geliştirilmesiyle ilgili tüm karar verme süreçlerinde kullanılır. Jeton sahipleri, DAO'da neredeyse tüm oylama gücüne, hazine kontrolüne ve oyundaki finansal hisseye sahiptir. Şu an itibariyle, POLİS'in sabit bir arzı vardır ve bu arz, yönetişim gelecekte başka türlü karar vermedikçe, değişmez.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ