StarSharks, diğer oyuncularla deneyim oluşturmaya ve paylaşmaya odaklanan dünyanın ilk köpekbalığı Metaverse'ini kurmayı hedefliyor.

StarSharks, diğer oyuncularla deneyim oluşturmaya ve paylaşmaya odaklanan dünyanın ilk köpekbalığı Metaverse'ini kurmayı hedefliyor. Proje, 5,8 milyon dolarlık özel fon sağladı ve stratejik bir yatırımla Binance Labs'ın desteğini aldı.

StarSharks, blockchain dünyasında önde gelen yatırımcılardan ve VC'lerden büyük ilgi görüyor. Köpekbalığı metaverse oluşturmak için topluluk odaklı oyun yaklaşımı, birçok katkıda bulunanlarla bir akor vurur. Daha da önemlisi, StarSharks, StarSharks meta veri tabanında NFT'lerin bir oyundan diğerine sorunsuz aktarımı yoluyla GameFi'yi bozacak şekilde konumlandırılmıştır.

SharkSharks ekibinin vizyonu, düzinelerce endüstride tanınmış yatırımcıdan 4.8 milyon dolarlık özel fon sağladı. Katkıda bulunanlar arasında Basics Capital, Binance Labs, DAO Maker, ICO Drops, KuCoin Labs, MarketAcross, Redline Dao, Vendetta Capital, Infinity Ventures Crypto ve diğerleri yer alıyor. Endüstri gazilerinin bu tür açık sözlü desteği, oyunlar arası NFT ve oyun içi varlık desteğine yönelik bir talebin olduğunu doğrulamaktadır.

Ek olarak, StarSharks, bu özel finansman turundan önce Binance Labs'tan stratejik bir yatırım aldı. Oyun Binance Akıllı Zincirinde bulunur ve eski Binance, Google ve Timi Studio kurucuları tarafından kurulmuştur. Binance Smart Chain'den yararlanmak, ekibin GameFi ortamını bozmasına ve kendi yerel ortamlarında izole edilmiş oyun içi varlıkların engelini aşmasına yardımcı olacaktır.

StarSharks CEO'su Franky şunları söylüyor:

“StarSharks, birlikte yaratma yoluyla yaratıcılığın değerini paylaşmak ve en üst düzeye çıkarmak amacıyla son teknoloji bir blok zinciri oyun platformu geliştirmeye kendini adamıştır. StarSharks'ın vizyonuna inanan 30'dan fazla prestijli kurumsal yatırımcı ve topluluk tarafından desteklendiğimiz için minnettarız ve gelecek neslin oyun platformunu birlikte oluşturmak için sabırsızlanıyoruz."

StarSharks'ın önemli bir yönü, kullanıcıların meta veri deposuna farklı şekillerde nasıl erişebilecekleridir. Yerel kiralama özelliği ile bir NFT satın alabilir veya kiralayabilirler. Kiralık oyun, GameFi dünyasında yeni bir kavramdır ve NFT varlıklarının tam kullanımını ve likiditesini sunar. Ayrıca, NFT sahiplerinin, yeterli sermayeleri yoksa, başkalarının metaverse'yi deneyimlemelerine yardımcı olmaları için yollar yaratır.

StarSharks (SSS), oyuncuların, geliştiricilerin ve yatırımcıların sürdürülebilir bir ekosistemde temel NFT'lerin değer gelişimini tanımlayabilecekleri, topluluk odaklı bir oyun platformudur. Bu proje, içeriğin değerini toplulukla geliştirmeyi ve paylaşmayı ve varlıkların tek bir oyunda izole edildiği mevcut GameFi dünyasını bozmayı amaçlıyor. Oyuncuların yeni bir metaverse inşa etmek ve yönetmek ve Shark-metaverse'de bir topluluk kültürü oluşturmak için bir araya gelmelerini sağlar. StarSharks, 2021'de Timi Studio, Google ve Binance'den önceki yıldız sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından kuruldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ