Stellar Lumens (XLM) 10 ve 11 Mayıs'ta 20 günlük EMA'nın (0.067 dolar) altına düşmesine rağmen, ayılar bu zayıflıktan yararlanamadılar. Bu, düşük seviyelerde güçlü talep olduğunu gösteriyor.

Stellar Lumens Fiyat Analizi: Yükselen Trend Devam Ediyor

Stellar Lumens (XLM) 10 ve 11 Mayıs'ta 20 günlük EMA'nın (0.067 dolar) altına düşmesine rağmen, ayılar bu zayıflıktan yararlanamadılar. Bu, düşük seviyelerde güçlü talep olduğunu göstermektedir.

Şu anda, boğalar CoinMarketCap'te 11. sıradaki kripto para birimini düşüş trendi çizgisinin üzerime taşımaya çalışıyor. Başarılı olursa, yükseliş trendi devam edecek ve 0.076994 dolar'a ve ardından 0.088311 dolar'a taşınmak mümkün olacak.

20 günlük EMA yavaş yavaş yükseliyor ve RSI pozitif bölgede yer alıyor. Bu durum boğaların avantajlı olduğunu gösteriyor.

Fiyat mevcut seviyelerden düşerse ve 20 günlük EMA'nın altına inerse bu yükseliş görünümü geçersiz kılınacaktır. Bu destek kırılırsa, yükseliş trendi çizgisine ve altından son düşük seviyelere 0.06 dolar 'a düşmek mümkün olacak.

İki kez düşüş trendi çizgisinden geri döndükten sonra, boğalar nihayet fiyatı daha yukarı seviyelere taşımayı başardılar. Bu, 0,075 - 0,076994 dolarlık direnç bölgesinin yükselişine yol açabilecek olumlu bir işaret.

Bu nedenle, traderlar 4 saat boyunca düşüş trendi çizgisinin üzerinde kaldıktan sonra alım yapabilir. Bu işlem için stop-loss 0.066 dolar 'da son düşük seviyelerin altında tutulabilir.

Boğaların fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerinde sürdürememesi, daha yüksek seviyelerde talep eksikliğini gösterecektir. Düşüş trendi çizgisinin altındaki bir kırılma XLM / USD çiftini yükseliş trendi çizgisine sürükleyebilir.

Kur yükseliş trendi çizgisinden sekerse, yine düşük riskli bir satın alma fırsatı sunabilir. Eğer bu seviye bozulursa, eğilim aşağıya doğru dönebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ