Stellar Lumens'in NFT pazarı (Fun&Games NFT kulübü) artık yayında.

Stellar Lumens: NFT Pazarı Yüz Binlerce Kullanıcı ve Sanat Eseriyle Piyasaya Çıktı

Stellar Lumens'in NFT pazarı (Fun&Games NFT kulübü) artık yayında. Stellar, herhangi bir dijital tahsil edilebilir aydınlanma için bir rekor olan 16.500 dijital tahsil edilebilir jeton sattı.
Yakın tarihli bir tweet'te, blok zinciri tabanlı dağıtılmış defter ağı Stellar Lumens, NFT pazarı olan Fun&Games NFT kulübünün lansmanıyla ilgili önemli bilgiler verdi. Stellar, bu NFT pazarını başlatma planının 12 aydan fazla bir süredir üzerinde çalıştığını açıkladı. Geçen Çarşamba günü düzenlenen bir Twitter alanında, Stellar ekibi, NFT pazarının lansmanını ve token satışlarının sona ermesini takiben işlerin nasıl yürüyeceğini açıkladı.

Uzay sırasında tartışılan şeylerden biri geri alımlardı. Stellar'ın 16.500 jeton satması ve 16.500 XLM üretmesiyle geri alımlar şimdiden gerçekleşti. XLM, dolaşımdaki her jetonu destekler. Jeton sahipleri, jetonlarını 1.03 XLM jetonları ile değiştirebilir. Bu önemlidir, çünkü Stellar ekibinin özellikle lansman gününde katma değer sergileyen bir sistem kurabildiğini kanıtlamaktadır.

Stellar ekibi ve topluluğu, belirteçlerin toplam dolaşımdaki arzını azaltıp azaltmayacağına ve çekilen belirteçleri YXLM'ye mi yoksa pasif güvenli gelire mi koyacağına karar verecekti. Halihazırda, toplam dolaşımdaki arzın 1/6'sı geri alımlara ayrılmıştır. En az 2.750 üye jetonunu geri satın almak için 2.750'den fazla XLM mevcuttur.

Böylece ekip, pasif gelirden elde ettiği her 165 XLM için yüzde 1'lik geri alımlar elde edebilir. Stellar ekibi ayrıca sadakat ödülleri tokeninin dağıtımını da duyurdu. NFT kulübü, Stellar'ın neler sunabileceğini vurgular. Geri alımlar, üyelerin hisselere nasıl erişebileceğidir, finansman parası ise sadakat ödül programıdır. Ardından ekip, XLM'yi başarılarını ölçmek için bir araç olarak kullanır. Alanlar sırasında ekip, bu hafta platformda yer alacak yeni bir sanatçıyı tanıttı.

Fun&Games NFT Pazarı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Stellar lumens' Fun&Games, Stellar ağındaki geliştiriciler, sanatçılar ve koleksiyonerlerden oluşan bir topluluktur. Arkadaşlıklardan, ilişkilerden ve Stellar NFT'leri ve onun daha geniş ekosistemini vurgulamak ve tanıtmak için ortak bir hedeften kaynaklanır. NFT kulübü, bir topluluk cüzdanı ve topluluk Litemint hesabı işletir.

Sanatçıların bireysel olarak ulaşamayacakları hedeflere ulaşmak için bir araya gelmelerine yardımcı olur. Kulübün birincil hedeflerinden biri, sanatçıların ve koleksiyonerlerin NFT'leri için kaliteli araçlara erişimden yararlanmalarını sağlamaktır. Stellar, yenilikçi ve dinamik NFT'ler oluşturmak için geliştiricilerle ortak olacak. Böylece, yaklaşmakta olan akıllı sözleşmelerden maksimum düzeyde yararlanabilir.

Stellar'a göre, Fun&Games'in odak noktası deflasyonist belirteçler ve meşru bir değer deposunun oluşturulması olacak. Bu arada, Fun&Games NFT kulübü, NFT kulübü için yardımcı program/ödül belirteci olarak “Funny Munny”yi açıkladı. İlgilenen kişiler, kulübün öne çıkan sanatçılarından ve üyelerinden NFT satın alarak bu jetona sahip olabilir. NFT kulübü ayrıca, tokenin 1:1 temelinde XLM tarafından yüzde 100 desteklendiğini açıkladı. Twitter alanları sırasında ekip, NFT token sahiplerine adil davranılmasını sağlamak için rezervler ve likidite havuzları oluşturduğunu açıkladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ