Stellar kullanıcıları artık USDC ve Stellar Lumens'i e-posta - Tildamail yoluyla aktarabilir.

Stellar kullanıcıları artık USDC ve Stellar Lumens'i e-posta - Tildamail yoluyla aktarabilir.
Robinhood'un bu hafta başında stablecoin'i listelemesinden sonra USDC için bir başka olumlu gelişme.
Tildamail, 7 milyondan fazla Stellar hesabının USDC ve Stellar Lümen (XLM) benzeri posta göndermesine ve almasına izin veren yeni bir güncelleme duyurdu. Gelişmeyi duyuran Tildamail, resmi sayfasındaki bir tweet aracılığıyla girişimi tasarlamak için Stellar ile nasıl ortaklık kurduğunu açıkladı. Firmaya göre, kullanıcılar platformu üzerinden özel e-postalar ve dosyalar da gönderebilirler.

Benzer şekilde, USDC'yi ihraç eden Circle'ın CEO'su ve Kurucu Ortağı Jemmy Allaire, gelişmeye tepki gösterdi. Ayrı bir Twitter gönderisinde CEO, Stellar geliştirici topluluğunun USDC uygulamalarıyla çılgına döndüğünü söyledi. USDC için en son gelişme, Robinhood tarafından Stablecoin'in listelenmesiyle aynı zamana denk geliyor.

Stellar Lümen İçin Olumlu Gelişme

Stellar Lumens (XLM) için yenilik, token için büyük bir adım. Kullanıcılar, Tildamail kullanarak jetonu sorunsuz bir şekilde gönderip alabilir, böylece Stellar Lumens için daha fazla fayda sağlar. Ek olarak, girişim Stellar ağını amacına ulaşmaya bir adım daha yaklaştıracak. 2015 yılında kurulan Stellar Lumens, dünya çapında sayısız finansal sistemi birleştirmeyi amaçlıyor.

Finansal hizmet sağlayıcılara ve kurumlara ödeme çözümleri sunma konusunda yardımcı olan bir ödeme protokolü sağlar. Stellar protokolü, finansal kaynakları düşük maliyetle sorunsuz bir şekilde aktarmak için tasarlanmıştır. Ağın yerel belirteci olarak XLM, bir ara belirteç olarak işlev görür ve kullanıcılar bunu blok zinciri işlemlerini halletmek için kullanabilir.

Tildamail, USDC Hakkında Yan Notlar

Tildamail, merkezi olmayan dosya depolamaya sahip özel bir e-posta sistemidir. Sistem, kullanıcıların uçtan uca şifreli bir düzende mesaj ve dosya göndermesine izin verir. Ek olarak Tildamail, kullanıcılara verilerini kimlerin kullanabileceğini belirleme ve gizliliklerini koruma ayrıcalığı verir. Tildamail ile kullanıcılar, merkezi bir sunucunun hizmetlerine ihtiyaç duymadan anonim olarak sohbet edebilirler.

Bununla birlikte, USDC için son girişim, stablecoin'in nasıl öne çıktığını daha da vurguluyor. Son zamanlarda, stabilcoin, sert rakibi USDT'ye karşı kademeli olarak zemin kaplıyor. İkincisi, stabilcoin sektöründeki en büyük alanı kaplarken, USDC hakimiyeti kırmak için iyi çalışıyor. Tildamail ile USDC, açığı kapatmak için daha fazla destek alacak. XLM, verilerimize göre şu anda 0.1146 dolardan işlem görüyor.

Stellar Lumens can be sent via email in seconds through new partnership By OLALEYE KOMOLAFE  21. September 2022

  • Stellar users can now transfer USDC and Stellar Lumens via email – Tildamail.
  • Another positive development for USDC after Robinhood listed the stablecoin earlier this week.

Tildamail has announced a new update that allows over 7 million Stellar accounts to send and receive USDC and Stellar Lumens (XLM) like mail. Announcing the development, Tildamail, via a tweet on its official page revealed how it partnered with Stellar to design the initiative. According to the firm, users can also send private emails and files through its platform.


Similarly, the CEO and Co-Founder of Circle, the issuer of USDC, Jemmy Allaire, has reacted to the development. In a separate Twitter post, the CEO said the Stellar developer community is making rave with USDC apps. For USDC, the latest development coincides with the listing of Stablecoin by Robinhood.


Positive development for Stellar Lumens

For Stellar Lumens (XLM), the innovation is a big step for the token. Users can seamlessly send and receive the token using Tildamail, thus, attracting more utility for Stellar Lumens. Additionally, the initiative will move the Stellar network a step closer to achieving its purpose. Established in 2015, Stellar Lumens aims at unifying numerous financial system across the globe.

It provides a payment protocol that aids financial service providers and institutions to provide payment solutions. The Stellar protocol is devised to transfer financial resources seamlessly at a low cost. As the native token of the network, XLM functions as an intermediate token and users can use it to settle blockchain transactions.

Sidenotes about Tildamail, USDC

Tildamail is a private email system with decentralized file storage. The system allows users to send messages and files in an end-to-end encrypted pattern. Additionally, Tildamail gives users the privilege to determine who can utilize their data and safeguard their privacy. With Tildamail users can converse anonymously without needing the services of a centralized server.

However, for USDC, the recent initiative further highlights how the stablecoin is gaining prominence. Lately, the stablecoin is gradually covering ground against it’s fierce rival, USDT. While the latter still cover the largest space in the stablecoin sector, USDC is working well to break the dominance. With Tildamail, USDC will get more boost to bridge the gap. XLM currently trades at $0.1146, according to our data.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ