Tank Adam, Bitcoiin2Gen

"Zen Master" ve Hollywood oyuncusu Steven Seagal, Bitcoin'den üstün veya daha gelişmiş bir versiyonu olduğu iddia edilen Bitcoiin2Gen'in (B2G) yeni marka yüzü olduğunu attığı bir tweet’le açıkladı.

Bitcoiin2Gen, Seagal'ın "fiziksel benliğin gelişimi manevî insanı korumak için esastır" inancından ötürü aktörün felsefesine yakın olarak gördüğü  yeni kripto para biriminde  "marka yüzü" olarak görev yapacağını açıkladı

"Steven Seagal, Bitcoiin2Gen'e inanıyor."

Bitcoiin2Gen, Ethereum Blockchain'i ve İnternet sitelerine göre Bitcoin ile aynı olan bir P2P ödeme sistemini kullanıyor. White Paper'ın "Bitcoiin2Gen" hakkında bölümü, "kendi eko-sistemi, kendi cüzdanı, kendi madencilik makineleri ve madeni paraları gerçek para ile değiş tokuş sağlayacak" özelliği olması nedeniyle, Bitcoin'den farklı olduğunu iddia ediyor.

Bitcoiin2Gen, bir piramit şemasıyla herhangi bir birleşme korkularını ortadan kaldırmak için, medyanın dolandırıcılık ya da network sistemi gibi iddialarına yanıt verdi. Potansiyel yatırımcıların B2G'yi anlatarak para kazanabilecekleri dört seviyeli piramit benzeri komisyon yapısını tekrar açıklamak gereğini duydu.

ICO devam ediyor

B2G ICO'su Ocak 2018'de piyasaya çıktı ve kripto paranın resmi olarak piyasaya sürülmesi 2018 yılının Mart ayı için planlandı. B2G'nin hazırladığı bir White Paper, 388 dolar değerinde Aralık ayı başına geleceği yönündeki tahminlerini açıkladı.

20 Şubat basın açıklamasında, ünlülerin markaları tanıtmasının normal olduğunu, Steven Seagal'ın kripto paralara teşvik edip etmediği konusunda herhangi bir sorun olmaması gerektiğini savunuyor.

"Hiç kimse, ne tavsiye ne de tavsiye etmediği için bu sisteme yatırım tavsiyesi olarak bağlanmamalı."

Bitcoiin2Gen, Seagal'ın ICO'nun ve kripto paralarının cazibesini artırdığını söylemesine rağmen, "Bitcoiin2Gen'in piyasadaki güçlü duruşunun altını çizerek Seagal'in ICO'ya katılma veya Bitcoiin2Gen'in bir parçası haline gelmesinin tek nedenin ortak felsefede buluşmaları olduğuna" dair ısrar ediyor.

"Özetlemek gerekirse, MLM şirketi, piramit sistesmi veya herhangi bir dolandırıcılığın olmadığını belirtmek istiyoruz."

Başka bir coin Steven Seagal’in adını kullanarak satış yapmak istemiş

Twitter kullanıcısı Jonathan Matias Seagal'ın marka yüzü olduğunu ilan eden tweet'inde yorum yapmasıyla başka bir olay da gün yüzüne çıktı. 

"Damnit Steven, Shitcoin markasını tanıtmak için sizin adınızı kullandığını öğrenmeniz amacıyla sizlere yazıyoruz." @sseagalofficial

Steven sadece Bitcoiin 2. Nesil kripto para biriminin dünya çapında tanıtım yüzü oldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ