Bu yazımızda sizlere Stone Defi Token (STN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve STN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Stone Defi Token (STN) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi STN Coin

Bu yazımızda sizlere Stone Defi Token (STN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve STN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Stone Defi Token (STN) Nedir?

Stone, DeFi alanındaki tüm kullanıcılar için getiri oluşturmaya odaklanan tek getiri yönetimi çerçevesidir. Odak noktamız, LP sermayesini mümkün olduğunca güvenli ve emniyetli tutarken getiriyi en üst düzeye çıkaran yenilikçi varlık havuzları geliştirmektir. Bunu yaparken DeFi sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak en kırılgan platformu oluşturmayı hedefliyoruz.

DEFI ve getiri çiftçiliğinin eğlenceli olması ve topluluk içinde fantastik bir işbirlikçi kültüre dayanması gerektiğine inanıyoruz. Kültürümüzü inşa etmek, çiftçilik stratejileri üzerine tartışmak, gelecek çiftlikler için keşif yapmak ve yeni stratejiler bulmak için aktif olarak topluluk katkıları arıyoruz.

Bu yazıda, bu projenin temel ilkelerini paylaşacağız. Stone bir araç değil, daha akıllı ve daha güvenli bir getiri çiftçiliği uygulaması oluşturmak için bir harekettir. Bu inançları paylaşan insanları, işbirliği içinde uzun vadeli bir DeFi projesi inşa etmek için Stone topluluğuna katılmaya çağırıyoruz.

Stone Protocol, DeFi ekosistemindeki tüm kullanıcılar için getiri oluşturmaya odaklanan tek getiri yönetimi protokolüdür.

Odak noktası, likidite sağlayıcı sermayesini mümkün olduğunca güvenli ve emniyetli tutarken getiriyi en üst düzeye çıkaran yenilikçi varlık havuzları geliştirmektir. Bunu yaparken, DeFi endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için sağlam bir pasif gelir platformu oluşturmayı hedefliyoruz.

Stone, bir getiri toplama platformu olarak konumlandırılmıştır ve sonunda, Eth2.0 ve Polkadot gibi çok zincirli Proof of Stake (“POS”) varlıklarının dahil edilmesiyle zincirler arası bir varlık toplama ve getiri pazarı haline gelecek şekilde gelişecektir.

Stone tarafından tanıtılan getiri getiren varlıkların dahil edilmesiyle, "Risk Optimize Edilmiş" Getiri endeksleri ve diğer türevler gibi getiriye dayalı türevler de oluşturacağız.

DeFi'nin Neden Sağlam Stone Getirisine İhtiyacı Var?

DeFi'nin kripto alanında kalacağına ve büyük bir kullanım örneği olacağına inanıyoruz. Gelecekte, mevcut hayal gücünün çok ötesinde, daha fazla finansal araç ve çeşitli verim çiftçiliği fırsatları göreceğiz. Herhangi bir endüstri ilerleyip olgunlaştıkça, DeFi bir sonraki yatırım ve yetenek dalgasını getirecektir.

Sürekli değişen stratejilerle veya agresif stratejilerle yüksek getiri peşinde koşan protokoller vardır, ancak yalnızca Stone gibi sağlam bir getiri protokolü, büyük sermayelere elverişli sürdürülebilirliği ve istikrarı sağlayabilir. Örneğin, sigorta protokolleri Stone'a güvenle sigorta sağlayabilir ve ayrıca Stone tarafından primleri için getiri sağlayabilir. Fon Fonu ve DAO, sermayeyi verim çiftçiliğine dağıtmaktan da emin olacaktır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ