Evet yanlış duymadınız. Bu doğru! ICP, resmi lansmanından sadece iki ay sonra nihayet dünyanın en güvenilir kripto ekosistemlerinden biri olan StormGain'de ortaya çıktı.

Evet yanlış duymadınız. Bu doğru! ICP, resmi lansmanından sadece iki ay sonra nihayet dünyanın en güvenilir kripto ekosistemlerinden biri olan StormGain'de ortaya çıktı.


Kullanıcılar için bu kadar çok avantajla, bu bir sürpriz bile değil. Ve eğer onları ilk kez duyuyorsanız, doğru yerdesiniz. Çünkü StormGain'de ICP'ye yatırım yapmanın en iyi yanlarını vurgulayacağız.

Internet Computer Protocol (ICP) Hakkında

Sizi haberlerle güncel tutalım. 10 Mayıs 2021'de CoinMarketCap, herhangi bir uyarıda bulunmadan ilk ona yeni bir kripto para kazandırdı.

Çabuk oldu bu elbette. Internet Computer Protocol (ICP) tam olarak aynı gün piyasaya sürüldü ve 53 milyar dolarlık bir piyasa değerine fırladı. Ancak bu büyük hype, hiçbir yerden çıkmadı.

ICP, 2016 yılında DFINITY tarafından inşa edildi ve Electric Capital ve Aspect Ventures dahil olmak üzere yatırım şirketlerini şaşırtan ve 121 milyon dolarlık bir artışa yol açan bir teknik incelemeyle geldi. 2018 itibariyle, DFINITY ekibi şimdiden 50.000'den fazla ICP sahibine ulaştı.

StormGain Hakkında

ICP'nin topluluğa ilk çıkışı çok cesur olmasına rağmen, yatırımcılar onu güvenilir bir para birimi olarak kabul etmekte oldukça zorlandılar; gerçek olamayacak kadar iyi geliyor.

Bu nedenle, ICP'nin artık en bilinen ve güvenilir kripto ekosistemlerinden biri olan StormGain'de listelenmesi çok iyi bir haber. StormGain tarafından onaylandıysa, her şey mükemmeldir.

Artık ICP sahipleri aşağıdakiler gibi StormGain avantajlarından da yararlanabilirler:

Komisyon yok;

Ticaret sinyalleri söz konusu;

Demo ticaret hesapları;

300x'e kadar kaldıraç işlemleri;

Fiat para çekme işlemleri;

Sezgisel platform;

Yüksek cüzdan güvenliği.

Hepsi bir arada bir kripto platformu demeliyiz. Uzmanlığı ne olursa olsun, her yatırımcı StormGain'de fayda bulacaktır. Üstelik, artık ICP üzerinde listelendiğine göre - bu size daha hızlı işlemler ve yüksek volatilite sağlar.

Ne için bekliyorsun? ICP'nizi alın ve geleceğe yatırım yapın!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ