Bu yazımızda sizlere StormX (STMX) Nedir? sorusunun cevabını vermeye ve proje hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

StormX (STMX) Nedir? İşte Tüm Ayrıntlarıyla STMX Coin

Bu yazımızda sizlere StormX (STMX) Nedir? sorusunun cevabını vermeye ve proje hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

StormX (STMX) Nedir?

StormX, dünyanın dört bir yanındaki işçilerin yaşamlarını iyileştirme misyonuyla işin geleceğinde devrim yaratmaya çalışıyor. Blockchain teknolojisiyle desteklenen mikro görev pazarı, kazanmayı basit ve kolay hale getirir. StormX’in artan oyunlaştırması ve blockchain teknolojisinin uygulamaya entegrasyonu ile yeni iş ekonomisi için "Kripto" üretiyorlar.

Ağustos 2017 itibarıyla Storm Market katılımcıları 187'den fazla ülkeye, aylık 250.000'den fazla aktif kullanıcıya ve 1 Milyondan fazla indirmeye erişti.

StormX, görevler için tamamen merkezi olmayan bir pazar yeri öngörüyor - "Storm Market". Ethereum blok zincirinde çalışan ERC20 uyumlu bir token olan STORM tokenının tanıtımı, Storm Market'e doğru atılan ilk adımdı.

2017 fon toplama sırasında satılan 32 milyon dolar değerinde StormX Token, dünyanın tek blok zinciri destekli mikro görev platformunu beslemek için kullanılan birinci sınıf bir kripto para birimi ödülüdür.

Storm Oyuncuları: Oyuncular Para Kazanıyor

Storm'un uygulamalarıyla Storm, Bitcoin, Ethereum, Litecoin veya Dai kazanmak için hızlı mikro görevleri tamamlayabilirsiniz. Cidden, bu kadar basit. Sosyal medyada hangi 90'ların sitcom karakteri olduğunuzu söyleyen anketler almak yerine, StormX'teki anketleri tamamlayarak kesinti süreniz için ödeme alın.

Yeni ürünleri denemeyi ve oyun oynamayı seviyorsanız, oyuncuların zamanlarının karşılığını aldıkları StormX ile sevdiğiniz bir şeyi sevdiğiniz bir şeye dönüştürün. Oyuncular ayrıca kripto almak için görevleri tamamlayabilirler. Milyonlarca Oyuncu, 2014'ten bu yana 13 milyonun üzerinde Storm Token, 249 Bitcoin ve 570 Ethereum ile ödüllendirildi. StormX, tüketicileri yeni iş ekonomisinin bir parçası olmaya ve istediğiniz zaman ödeme almaya teşvik ediyor, bir StormX oyuncusu. Birkaç ay içinde StormShop artık mobil cihazlar için kullanıma sunuldu ve kullanıcılara hareket halindeyken kazanç elde etmek için daha fazla esneklik sağlıyor. StormX uygulamasıyla entegre olan milyonlarca kullanıcımız artık telefonlarından alışveriş yapmak ve katlanarak daha yüksek oranlarda kripto para kazanmak için kolay erişime sahip.

StormShop: Alışveriş Yapanlar Para Kazanıyor

3 kolay adımda StormX, kullanıcılara çevrimiçi alışveriş yaptıklarında kripto para kazanma olanağı verir. Storm Shop, alışveriş yapanlara platformdaki 500'den fazla en iyi markadan herhangi biriyle çevrimiçi alışveriş yaptıklarında kripto kazanıyor. Binlerce çevrimiçi mağaza mevcut olduğundan, şu anda kripto kazanmanın daha kolay bir yolu yok. Önce kullanıcılar chrome uzantısını indirir, ardından en sevdikleri mağazaları bulur ve normal şekilde ödeme yapar. Alışveriş yapanlar, satın alınan ürünün iade süresi dolduktan sonra mağazalar onları kripto ile ödüllendirdiğinde hemen para kazanmaya başlar.

StormX Rewards Üyeliği

StormX Rewards programı ile kullanıcılar, ödül seviyelerine bağlı olarak çeşitli avantajlar kazanabilirler. StormX, başlangıcından bu yana 13 binden fazla kullanıcının kaydolduğunu gördü. Kullanıcılar eBay, Microsoft, Newegg, GameStop, Groupon ve daha fazlası gibi mağazalardan alışveriş ödüllerinde% 87,5'e kadar kripto geri kazanabilirler!

StormX Coin Nedir?

Kasım 2017'de Storm, STORM tokenını, sonunda blok zinciri tabanlı akıllı sözleşmelerle yürütülecek, isteğe bağlı, güvenli, oyunlaştırılmış bir pazardaki işlemleri kolaylaştıracak bir ERC-20 tokenı olarak tanıttı. Akıllı Sözleşmeler, son derece güvenli ve güvenilir kurcalamaya karşı korumalı dijital sözleşmeler yürütme yeteneği sağlar. Haziran 2020'de STORM tokenı, yeni STMX tokenına bir token takası yaptı. Bu güvenliği artırdı ve staking'i ekledi. 10.000.000.000 StormX Token sabit kaynağı var. Storm Token için resmi ERC20 uyumlu cüzdan, Jaxx, StormX'ten aldığınız kripto ödülleri için güvenli bir yerdir.

Bu linke tıklayarak Binance’ten StormX’i %10 komisyon indirimiyle alabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ