Bu yazımızda sizlere STP Network (STPT) Nedir? Sorularının cevabını vermeye çalışacağız.

STP Network (STPT) Nedir? Ayrıntılarıyla STPT Token

Bu yazımızda sizlere STP Network (STPT) Nedir? Sorularının cevabını vermeye çalışacağız.

STP Network (STPT) Nedir?

STP (Standart Tokenizasyon Protocol Network, küresel topluluklarda dijital varlıkların keşfini ve kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmış merkezi olmayan bir ağ oluşturmayı amaçlamaktadır.

STP Standardı, gerekli tüm düzenlemelere uyulurken tokenize edilmiş varlıkların sahipliğinin nasıl oluşturulduğunu, yayınlandığını, gönderildiğini ve alındığını tanımlar. Proje, özel ve halka açık token satışları yoluyla 7.75 milyon dolar topladı ve Mike Chen, Sinhae Lee ve Richard Lee tarafından kuruldu.

STP Ağı için planlanan işlevler, kullanıcıların ilgili düzenlemelere (ör. KYC, AML, akreditasyon) ve ayrıca ihraççıya özgü gerekliliklere (ör. Sahiplik konsantrasyonu, bekletme süreleri) uygunluğunu doğrulamak için protokolün zincirdeki Uyumluluk Doğrulayıcısını kullanmalarını sağlamayı içeriyor.

STPT tokenı, kullanıcıların airdrop'lar, ödüller, Micro Token Teklifleri ve sanal stake etme gibi etkinliklere katılmalarına izin veren bir ERC-20 platform tokenı. Ek olarak, STPT, ekosistem içindeki hizmetler için bir ödeme para birimi olarak kullanılabilir.

STP Network (STPT) Nedir? STPT Coin Nedir?

STP ("Standart Tokenizasyon Protokolü") Ağı, küresel topluluklarda dijital varlıkların keşfini ve kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmış merkezi olmayan bir ağ kurmayı amaçlamaktadır. STP Standardı, gerekli tüm düzenlemelere uyulurken tokenize edilmiş varlıkların sahipliğinin nasıl oluşturulduğunu, yayınlandığını, gönderildiğini ve alındığını tanımlar.

Şu anda, STPT tokenı, kullanıcıların airdrop, ödül, Micro gibi etkinliklere katılmasına izin veren bir ERC-20 platform tokenı.

Token Teklifleri ve sanal stake etme. Ek olarak, STPT, ekosistem içindeki hizmetler için bir ödeme para birimi olarak kullanılabilir. Orijinal teknik incelemeye göre, STP Ağı için gelecek planları, kullanıcıların ilgili düzenlemelere (KYC gibi) uygunluğunu doğrulamak için protokolün zincir üzerinde Uyum Doğrulayıcısını kullanmalarını sağlamayı içerir. STPT tokenı daha sonra sahiplerin, Uygunluk Doğrulayıcılarının her zaman en güncel mevzuatı uygulamak.

Topluluk stratejisine genel bakış

STP Ağı başlangıçta Kore, Çin, Güneydoğu Asya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde topluluklar oluşturmaya odaklanıyor. Proje, işlevsellikleri geliştikçe dünyanın diğer bölgelerine doğru genişlemeye başlayacak STP Ağının mevcut topluluk büyüme stratejileri şunları içerir:

Projeler, hizmet sağlayıcılar, borsalar, fonlar ve diğer büyük oyuncularla ortaklıklar kurmaya odaklanarak STP Ekosistemini genişletmek.

Topluluk katılımını teşvik etmek için Blockzone.com'da Mikro Token Teklifleri, airdrop'lar ve etkinlikler gerçekleştirme.

Çevrimiçi sosyal kanallar aracılığıyla toplulukla sürekli olarak etkileşim kurmak.

Üç aylık ilerleme güncellemeleri ve belirteç yazma duyuruları ile topluluğu düzenli olarak güncelleme.

STP Ağının gelecekteki topluluk büyüme stratejileri şunları içerir:

Cobak gibi farklı platformlar için STPT'nin bir yardımcı program belirteci olarak entegrasyonuna devam etmek.

Dijital varlıklar alanında en iyi küresel şirketler ve projelerle ortaklıklar oluşturmak.

Küresel ademi merkeziyetçiliği ve token dağıtımını teşvik etmek için Elçi Programlarını başlatmak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ