Bu yazımızda sizlere Streamr Network Coin (DATA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve DATA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Streamr Network Coin (DATA) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi DATA Coin

Bu yazımızda sizlere Streamr Network Coin (DATA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve DATA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Streamr Network Coin (DATA) Nedir?

Streamr'ın misyonu, gerçek zamanlı veriler için merkezi olmayan bir altyapı oluşturmak ve merkezi mesaj aracılarını küresel bir eşler arası ağ ile değiştirmektir.

Proje, kullanıcıların "kriptografik olarak güvenli veri akışlarını yayınlamasına ve bunlara abone olmasına, pazarda gerçek zamanlı veri ticareti yapmasına veya gerçek zamanlı veri araç takımı olan Core'u kullanmasına" izin vermeyi amaçlıyor.

Streamr Ağı, IoT sensörlerinden, makinelerden ve diğer akıllı cihazlardan düşük gecikmeli gerçek zamanlı veri akışlarını toplamayı ve yayınlamayı amaçlayan merkezi olmayan bir ağdır. Ağ, gerçekten merkezi olmayan Web3 projelerine güç sağlayan bir katman sıfır protokolüdür.

P2P Ağının gerçek zamanlı veri işlevselliği zincirleme agnostiktir ve herhangi bir Web 3 projesi tarafından merkezi olmayan bir yayın/alt alternatifi olarak kullanılabilir.

Ağ, her akışın veya pub-sub konusunun bir dizi BitTorrent benzeri izleyici tarafından oluşturulan ve sürdürülen kendi eşler arası bindirme ağına sahip olduğu, konuya dayalı bir yayınlama-abonelik sistemi olarak çalıştırılır.

Data Union çerçevesi, bir veri kitle kaynak kullanımı/kitlesel satış çözümüdür. Streamr Network, Ethereum ve xDai ile birlikte çalışan çerçeve, insanların değerli verilerini paylaşarak kazanmalarını sağlayan uygulamalara güç veriyor.

DATA tokeni, Streamr platformunda kullanılan bir ERC-20 tokenidir. Data Marketplace'teki ödemeler ve Streamr Network'teki teşvik mekanizması için kullanılır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ