Yılın ilk çeyreği sona ererken, yeni yıl yeniliğini biraz kaybetmeye başlıyor.

Şu Anda Alınabilecek En İyi Üç Kripto Para: BNB, Polygon ve Dogetti

Yılın ilk çeyreği sona ererken, yeni yıl yeniliğini biraz kaybetmeye başlıyor. Yıl hedefinize ulaşmak istiyorsanız çok geç olmadan planlarınıza uygun hareket etmeye başlamanız çok önemlidir. Şu anda yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri portföyünüzü güncellemektir ve Binance (BNB), Polygon (MATIC) ve Dogetti (DETI) bunu yapmanıza yardımcı olabilecek üç kripto para birimidir.

Altcoinler pek çok yatırımcının ilk seçeneği olmayabilir, ancak analistler potansiyellerinin göz ardı edilemeyecek bir şey olmadığını düşünüyor. Binance (BNB) ve Polygon (MATIC) paranızdan daha fazlasını elde etmenize yardımcı olurken, Dogetti (DETI) uzun vadeli harika bir yatırım olabilir. Bu altcoinlere göz kulak olmak, sağlam bir yatırım kararı vermenize yardımcı olabilir.

BNB: Eşsiz Bir Ekosistem

Binance, merkezi olmayan, blockchain tabanlı ağlardan oluşan özel bir ekosistemdir. Binance, ilk olarak faaliyete geçtiği 2017'den farklı olarak bugün çok çeşitli sektörlere hizmet veriyor.

Şirketin web sitesine göre amacı, tüm blockchain ekosistemine altyapı hizmetleri sağlamak.

Binance, bu Sevgililer Günü'nde düzenleyicilerden çok sevgi görse ve yatırımcılar iyi tepki vermeyerek BNB'yi %6,5 düşürse de analistler, yatırımcılar için BNB'nin yıl bitmeden yine de yüksek getiri sağlayabileceğine inanıyor.

Poligon Mücadele Ediyor, Ancak Geri Dönüş İmkansız Değil

Polygon, son zamanlarda talebinde önemli bir artış gördü. 13 Şubat'ta bir tweet, belirli bir hesabın son birkaç gün içinde 20 milyondan fazla token edindiğini ve bu hesabın en büyük MATIC holding adreslerinden biri olduğunu iddia etti.

Dalgalı bir hafta sonunun ardından MATIC, token %10'un üzerinde düşerek 1,18 $'a düştüğü ve son yedi gün içinde değerinin yaklaşık %12'sini kaybettiği için sayılarında bir düşüş gördü. Yine de, son 24 saatte %0,78'lik yavaş bir tırmanışla, daha önce kripto analistleri tarafından tahmin edildiği gibi, haftayı hala küçük kazançlarla kapatmaya hazır görünüyoruz.

Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için iyi organize edilmiş, kullanıcı dostu ilk platformdur. Temel bileşeni, birçok türde uygulamanın oluşturulmasını kolaylaştıran modüler, uyarlanabilir bir çerçeve olan Polygon SDK'dır.

Dogecoin, meme dijital para alanına hakim olmuş olabilir, ancak yeni bir rakip ortaya çıktı . DETI, topluluk odaklı para birimleri için kuralları değiştiriyor ve henüz Pazartesi günü başlayan ön satış aşamasında. Sahipler, %2 yansıma protokolü nedeniyle birbirine sıkı sıkıya bağlı “Dogetti ailesinin” bir parçası oldukları için sürekli olarak ödüllendirilir. Ek olarak, ekosistemin yerel para birimi olarak hizmet veren DETI ile topluluk duygusu yalnızca artar.

Merkezi olmayan özerk bir kuruluş olan DogettiDAO ve özel NFT koleksiyoncuları olan DogettiNFT'ler, meme dijital para evrenine canlandırıcı yeni bir katman ekleyerek sihrin olduğu yerdir.

Güvenilir Ethereum ağına dayanan ve başlangıçta sadece ERC-20 tokenlerini destekleyecek olan DogettiSwap, hem yatırımcılar hem de yatırımcılar için akıllıca bir alternatiftir. Meme para birimlerinin geleceği her zamankinden daha parlak ve Dogetti (DETI) hızı belirliyor.

Son Düşünce
Dogetti, yeni olma ve şu an için gerçekten düşük fiyatlı olma avantajına sahip, bu da yatırımı nispeten güvenli ve potansiyel olarak son derece karlı hale getiriyor. Yukarıda bahsedilen diğer iki dijital paramız için, kalıplar, bunun mevcut durumuna rağmen, MATIC ve BNB'nin hala iyi bir yıl geçirmek için birincil konumda olduğunu gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ