Bu yazımızda sizlere SuperFarm (SUPER) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

Bu yazımızda sizlere SuperFarm (SUPER) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

NFT çiftçiliğine izin veren bir platform duydunuz mu? Bu makalede, SuperFarm olarak bilinen yeni nesil NFT altyapısı hakkında her şeyi öğreneceksiniz. NFT çiftçiliğinin sürekli genişlemesi ve açık ve merkezi olmayan altyapıların sürekli gelişimi ile karşılaşıyoruz. Blok zinciri endüstrisinde değer yaratmaya artan bir ihtiyaç var.

SuperFarm'ın Çözdüğü Problem Tam Olarak Nedir?

NFT dünyasında, NFT çiftçiliğinin kurulmasıyla ilgili her zaman bir sorun olmuştur. Sürecin kurulumu her zaman nispeten zor olmuştur ve ayrıca kodlama gerektirmiştir. NFT çiftçiliğinin, devrim niteliğindeki blockchain varlıklarının yaratılmasına ve yeni çiftliklere ve koleksiyonlara olan talebin artmasına izin veren faydalarına rağmen, süreç çok yorucuydu. Bu nedenle, bir platform, TÜM kullanıcıların, kodlama için herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymadan NFT çiftliklerini kurmada ve kendi koleksiyon ekosistemlerini oluşturmada kolay erişime sahip olmasını sağlayarak bu sorunu çözmeyi amaçladı. Uniswap'in likidite havuzları için ne yaptığını biliyorsanız, SuperFarm NFT çiftçiliği için benzer bir şey yapacak!

Yatırımcısına 7 gün 24 saat telefon desteği sağlayan ilk Türk borsası olan ICRYPEX’te siz de hesap açın ve en düşük komisyon oranlarıyla hızlıca Bitcoin ve Kripto para satın alın.

SuperFarm platformu, bir sonraki NFT çağında anıtsal olacak çeşitli işlevleri güçlendirecek şekilde tasarlanmıştır. Gemide bulunan belirli özelliklerden birkaçı şunları içerir:

NFT Tarım

Platformda, NFT Projelerini içeren HERHANGİ BİRİ, projenin tokenıyla desteklenen ve özelleştirilmiş kurallara sahip Çiftlikleri kolayca kurabilir. Bir Çiftlik açmak için süreç son derece basittir ve minimum 100.000 SUPER token gerektirir.

NFT Mağazası

Platformla ilgili bir başka harika özellik de NFT Mağazası. Ayrıca, NFT Mağazası, çiftçilikten kazanabileceğiniz puanlarla kullanmanıza ve hatta doğrudan kripto kullanarak belirli NFT'leri satın almanıza olanak tanır!

NFT Oluşturma

Ve son olarak, platformun en çok beklenen özelliği NFT yaratımı. Bu, kullanıcıların sezgisel bir arayüzden kolayca NFT'ler oluşturmasına ve ayrıca kendi özel çiftliğinizi veya NFT mağazanızı açmasına olanak tanır!

NFT çiftçiliğinin genişlemesiyle, değer yaratma olasılığını açacak ve aynı zamanda SuperFarm'ı blok zinciri endüstrisinin bir sonraki evrimi için merkezde yapacak.

SuperFarm (SUPER) Nedir?

Superfarm'ın SUPER token olarak bilinen kendi tokenı vardır. Token, merkezi olmayan, çapraz zincir SuperFarm ağını güçlendirir. SUPER tokenı, merkezi olmayan ekosistem içinde çeşitli hizmetlere sahiptir. Bu yardımcı programlardan birkaçı şunları içerir:

Yönetim

SuperFarm platformunda, SUPER sahipleri, Superfarm platformunda teklifleri oylama ve değişiklikler yapma fırsatına sahip olacaklar. Platform sonunda tam ademi merkeziyetçilik ve ayrıca token sahiplerinden gerçek sahiplik elde edebilecek.

Ücretler ve Satın Alımlar

Platformun önemli özelliklerinin kullanımı için SUPER gerekli olacaktır.

Staking Ödülleri

SuperFarm platformunda stake ederek, stake'ler platform ücretleri ile ödüllendirilecek. Bu ücretler SÜPER şeklinde gelecektir.

NFT Tarım

SuperFarm'da SUPER hissesini alırsanız, platformun premium partner çiftliklerinde özel NFT ödülleri kazanabilirsiniz.

Özel NFT’ler

SUPER token sahipleri, SuperFarm platform ortaklarının en nadir ve en heyecan verici NFT'lerine özel erişime sahip olacak.

SuperFarm'da hangi belirli NFT'ler olacak?

SuperFarm platformu, dünyanın önde gelen NFT yatırımcılarının yanı sıra en büyük kripto etkileyicileri tarafından desteklenmektedir. Platform, yakın gelecekte duyurulacak yüksek profilli ortaklıklar ile şimdiden uzun adımlar attı.

The Superverse

SuperFarm ekosisteminde, SUPERVERSE olarak bilinen, sürükleyici bir NFT tabanlı kart "otomatik savaşçısı" (bunu Hearthstone Battlegrounds'a benzer düşünebilirsiniz) vardır. SUPERVERSE, ekosistemdeki çeşitli platform ortaklarından farklı olarak EXCLUSIVE NFT’leri içerecektir. SUPERVERSE NFT sürümüne erişebilmek için, kullanıcıların gerekli miktarda SUPER token bulundurmaları gerekir.

Video Oyunları ile Ortaklıklar

SuperFarm, daha sonra NFT'leri yardımcı programla piyasaya sürmek için en yıkıcı, yeni nesil blok zinciri oyun projeleriyle ortaklık kuracak. DeFi mekanizmalarının gerçek, yerel blockchain oyunuyla kombinasyonu, alan için devrim niteliğinde olacaktır. SUPER sahipleri ayrıca bu oyunlarda NFT'lere özel erişime sahip olacaklar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ