$SUSU tokeni, IDO İlk Dex Teklifi sırasında 0,003 $'lık düşük giriş fiyatından elde edilebilir.

Susumi, IDO

Devrim niteliğindeki merkezi olmayan kitle fonlaması platformu Susumi, şu anda 15 Haziran 2021'de başlayan IDO'suna ev sahipliği yapıyor. Yakın zamanda başlatılmış olmasına rağmen proje, çok sayıda insanın kaydolması ve yatırım yapmasıyla piyasada şimdiden bir fırtına yarattı. Bu nedenle, şu anda mevcut olan en iyi fırsatı kaçırmayın ve $SUSU tokenine yatırım yapın.

$SUSU tokeni, IDO İlk Dex Teklifi sırasında 0,003 $'lık düşük giriş fiyatından elde edilebilir. Token listelendiğinde ve ticarete hazır olduğunda değer önemli bir artış görecektir. Bu, kullanılan çeşitli protokolleri, Susumi'nin popülaritesini ve jetonu destekleyen benzersiz tokenomikleri değerlendirdikten sonra söyleniyor.

$SUSU'ya Nasıl Yatırım Yaparım?

Yatırım süreci son derece basit ve anlaşılırdır. Susumi platformuna kaydolun, e-posta adresinizi doğrulayın ve cüzdanı etkinleştirin. Tamamlandığında, Susumi Cüzdanınıza $SUSU satın almak için kullanılan $BUSD tokeni ve Gaz Ücretlerini ödemek için kullanılan yaklaşık 0,01 $BNB ile fon sağlarsınız. Ayrıca deneyimli yatırımcılar, P2PB2B Borsasında $SUSU satın almak için Metamask cüzdanını kullanabilir.

Ön satış 1 Ağustos'a kadar sürecek, bu yüzden ondan önce çok sayıda satın aldığınızdan emin olun ve dijial  para ticarete başladığında çatıdaki yatırım çekiminize tanık olun.

Susumi'ye Neden İhtiyaç Var?

Susumi, adını yüzyıllardır var olan geleneksel bir kitle fonlaması modeli olan Susu'dan alıyor. Bu, sabit sayıda insandan oluşan bir grubun, üyelerinden birinin ekonomik ihtiyaçlarını finanse etmek veya karşılamak için fonlarını bir araya getirdiği yerdir.

Bu popüler sosyal finans modelinin birkaç sınırlaması vardır. Birincisi, coğrafi olarak birbirine yakın olmaları gerektiğinden bir grup oluşturmak veya gerekli sayıda bağışçı bulmaktır. Ardından iki kritik faktör güven ve hesap verebilirlik gelir. Fon koruyucusunun fonları zimmetine geçirmesinin birden fazla örneği olmuştur. Ve Susu'nun son büyük sınırlaması tutarlılıktır. Tüm sistem, bağışçıların düzenli fon sağlamaya devam edecekleri ve geri adım atmayacakları gerçeğiyle çalışır.

Susumi benzer hatlar üzerinde çalışıyor ancak tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor. Örneğin, İnternet tabanlı bir kitle fonlaması kampanyasıdır, bu nedenle dünyanın her yerinden katılım mümkündür. İkincisi, blok zincirine dayandığından, veriler veya rakamlar değiştirilemez, böylece çeşitli katılımcılar arasında otomatik olarak güven inşa edilir. Son olarak, Akıllı Sözleşmeleri kullanarak ve yerel SUSU tokenini tanıtarak Susumi, fon akışını kolayca düzenleyebilir ve düzenli katılım sağlayabilir.

İstatistiksel olarak, son birkaç yılda hem kitle fonlaması kampanyalarının sayısında hem de bu kampanyalar aracılığıyla toplanan fonlarda üstel bir artış oldu, ancak kampanyaların büyük çoğunluğunun başarılı olmadığını da görüyoruz. Dolayısıyla, kolay ve hızlı bir şekilde başarılı olan kampanyalar oluşturmaya yardımcı olabilecek bir platforma gerçekten ihtiyaç var.

Susumi, bağışçıları kampanyaya yaptıkları bağış için ödüllendirerek teşvik ediyor. Bu süreç, daha fazla kitle fonlaması kampanyasının daha hızlı, daha ucuz ve güvenli bir şekilde başarıya ulaşmasına yardımcı olur.

Susumi platformu, başkalarını geliştirmek ve bu süreçte faydaları kendileri elde etmek için bağışta bulunmaya istekli küresel bir insan topluluğu oluşturuyor.

Susumi'den Nasıl Faydalanabilirim?

Susumi, hem bağışçılar hem de yararlanıcılar olmak üzere herkese çok sayıda fayda sunar.

Bir proje için para toplamak isteyen bir Susumi kullanıcısının yapması gerekenler:

Bir Susu Fonu oluşturun. Gerekli miktarı belirtin. Fonu etkinleştirmek için bazı $SUSU tokenleri yatırın ve ardından kampanyayı yayınlayın. Teşvik almak isteyen diğerleri daha sonra sabit bir madeni para kullanarak kampanyaya bağış yapacak. Susumi, kampanyaları finanse etmek için $BUSD kullanıyor.

Bağışlanan tüm fonlar, küçük bir platform ücreti hariç, doğrudan Faydalanıcının Cüzdanına gider. Bağışçılar ise kampanyaya bağışlanan $BUSD tokenlerinin  miktarına eşit olan $SUSU tokenleri şeklinde ödüller alırlar.

Bu ödül tokenleri, Susumi'de kendilerine ait yeni bir Susu Fonu kampanyası oluşturmak için de stake edilebilir.

Susumi'de oluşturulan herhangi bir kampanya 30 gün içinde hedefe ulaşmazsa, yatırımcının fonunun güvende kalmasını sağlamak için işlem tersine çevrilir ve bağışlanan tüm fonlar, ilk hisse dahil otomatik olarak sahiplerinin cüzdanlarına geri aktarılır.

Bu faydalar, tüm kitle fonlaması sürecine çok fazla heyecan getiren ve böylece Susumi'yi kitleler arasında anında hit yapan büyük bir destek gibidir. Susumi'nin halihazırda 30.000'in üzerinde bir Sosyal Medyası var ve her geçen gün büyüyor!

$SUSU Tokeni Hakkında Her Şey

$SUSU tokeni, hemen hemen Susumi ekosisteminin bel kemiğidir. Stake için istihdam edilmenin yanı sıra bağışçıları ödüllendirmek için kullanılacak. $SUSU tokeninin toplam arzı 100.000.000.000 ile sınırlandırılmıştır, bunun %95'i veya 95.000.000.000'u Susumi Akıllı Sözleşmesinde ayrılacaktır ve yalnızca bir Kitle Fonlaması Kampanyasına bağış yapmak üzere Bağışçılara verilecektir.

Akıllı sözleşme fiyatlandırma algoritması, tokenin talebini algılar Toplam arz karşısında n, böylece hem proje için sürdürülebilir hem de yatırımcılar için karlı olan bir fiyat belirleniyor, bu durumda $SUSU Coin değeri piyasa spekülasyonlarından muaf kalıyor.

Bir kitle fonlaması kampanyası başlatmak veya birine katkıda bulunmak istiyorsanız, Susumi mükemmel bir seçim olacaktır.

Bugün kaydolun ve maksimum kâr için $SUSU tokenleri edinin!

Susumi hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin: https://www.susumi.io/

Son gelişmelerden haberdar olmak için tüm sosyal medya kanallarında Susumi'yi takip edin.

Twitter: https://twitter.com/Susumicoin

Telegram: https://t.me/Susumi_Crowdfunding

Facebook: https://www.facebook.com/groups/308640059233405/

Instagram: https://www.instagram.com/susumicoin

Anlaşmazlık: https://discord.gg/zKXdMZJ3

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ