Coin98 Super Uygulamasında başlatılan swappin.gifts entegrasyonu, dünya çapında Web3 perakende tüketicileri için en zarif çıkış yolu çözümünü sağlıyor.

swappin.gifts x Coin98 İşbirliği, IRL Alışveriş Deneyiminin Yeni Dünyasını Açar

Coin98 Super Uygulamasında başlatılan swappin.gifts entegrasyonu, dünya çapında Web3 perakende tüketicileri için en zarif çıkış yolu çözümünü sağlıyor.
Coin98 Super Uygulaması ve swappin.gifts, en son eklenti entegrasyonunu ve işbirliğini başlattı: swappin.gifts DApp'e artık doğrudan Coin98'in DApp Tarayıcısında Yardımcı Programlar bölümünden erişilebilir.

Gözetim dışı, çok zincirli bir cüzdan ve DeFi ağ geçidi olan Coin98 Super App, şu anda dünya çapında 6 milyondan fazla kullanıcının güvendiği en popüler dijital cüzdanlardan biridir.

swappin.gifts, çok çeşitli dijital para birimleri ve tokenlerle uyumluluk sunan, kullanıcıların küresel markalar ve e-ticaret mağazaları için hediye kartları satın almalarına olanak tanıyan, blok zincir tabanlı bir Web3 platformudur. Platform, market alışverişi, ilaç, uçak bileti, otel, araba kiralama, yemek siparişi gibi günlük tüketici ürünleri için geniş bir hediye kartı yelpazesine sahiptir ve dört ana zincirdeki Ethereum, Polygon, BNB Smart Chain ve Avalanche Web3 bağlantılı tüm cüzdanları destekler.  Kullanıcı dostu arayüzü ile müşteriler ülke ve marka bazında arama yaparak ideal hediye kartlarını kolayca bulabilirler. Kripto ile satın alınan hediye kartları 50'den fazla ülkede kullanılabilir. İşlem basit, kullanıcıların tek yapması gereken cüzdanlarını bağlamak, zinciri, tokeni ve hediye kartını seçmek ve alışverişe hazırlar. swappin.gifts, web3 tabanlı alışverişte önemli bir kilometre taşını temsil ediyor ve bireylere kripto kullanarak günlük tüketici ürünleri ve hediyeler için alışveriş yapma özgürlüğü sunuyor.

Küresel Olarak Web3 Kullanıcıları İçin Tamamen Yeni Bir IRL Mal ve Hizmet Alışveriş Deneyimi Dünyası

Swapin.gifts DApp ve Coin98 Super App arasındaki iş birliği, merkezi olmayan perakendenin geleceği için dev bir adım ve Web3 topluluğu için tüm rampa dışı mekanizmaya yeni bir yaklaşım.

Swapin.gifts DApp'in basit ve sağlam sistemleri ve Coin98 Super App basit ve hepsi bir arada cüzdanı ile kullanıcılar, karmaşık yasal para çözümlerini kullanmaya ihtiyaç duymadan dünyanın herhangi bir yerinde yalnızca birkaç tıklamayla küresel alışveriş yapabilirler.


Coin98 Yardımcı Programı DApp Tarayıcısında swappin.gifts

swappin.gifts DApp'in Coin98 Super Uygulaması içinde kullanımı son derece kolaydır, sadece yardımcı program bölümünde veya uygulama içi arama yoluyla swappin.gifts'i aramanız ve küresel olarak alışverişe başlamanız yeterlidir.

Coin98 Super Uygulamasını indirin ve hemen hediye kartları satın almaya başlayın: https://coin98.com/wallet
– Vinh The Nguyen, Coin98 Finance'in Kurucu Ortağı ve CEO'su:
"Bu bağlantı sayesinde Coin98, platforma anında erişime sahip olduklarında 6 milyondan fazla kullanıcımız için swappin.gifts'i daha erişilebilir hale getiriyor. Swapin.gifts ile birlikte, gerçek hayattaki satın alma yolculuğuyla birlikte Web3 kullanıcılarına harika mal ve hizmet alışveriş deneyimi getirmeyi dört gözle bekliyoruz. İşbirliğimiz, dijital hediye dünyasını sarsmaya hazırlanıyor. ”

– Ariel R. Abramovsky, swappin.gifts'in Kurucu Ortağı ve CEO'su :"Coin98'in 6 milyondan fazla kullanıcısına en son teknoloji ürünü çözümümüzü getiren Coin98 ile entegrasyon konusunda heyecanlıyız. Platformumuz erişilebilirlik ve kullanım kolaylığını güvenlik, emniyet ve güvene güçlü bir odaklanma ile birleştirir. İş ortaklarımızı ve onların kullanıcılarını koruyan bir akıllı sözleşmeyi başarıyla devreye aldık. Bir yıldan uzun süren araştırma ve geliştirme sürecimizde kişisel yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşına işaret ediyoruz. Blockchain ve tam kaynak kodunun mevcudiyeti tarafından garanti edildiği gibi, akıllı sözleşmemizin yükseltilemez olduğunu vurgulamak isterim. Bu yükseltilemezlik, sözleşme özelliklerinin güvenliğini sağlar ve bunların herkes tarafından kolayca doğrulanabilir olmasını sağlar. Swapin.gifts'te güvenlik ve şeffaflığa en üst düzeyde önem veriyoruz. Bu entegrasyonun yeni bir standart belirleyeceğini umuyoruz.”

swappin.gifts Hakkında

swappin.gifts, kullanıcıların birkaç blok zinciri üzerinden binlerce farklı kripto para birimini kullanarak binlerce farklı hediye kartı arasından seçim yapmasına olanak tanıyan bir DApp'tir. Web3 ve merkezi olmayan yerleşim rayları üzerine inşa edilen swappin.gifts, 50'den fazla farklı ülkede küresel kapsama alanıyla yeni ve dönüştürücü bir çıkış yolu çözümü olarak hareket eder.

Coin98 Süper Uygulaması Hakkında

Coin98, bir milyar kullanıcıyı sorunsuz bir şekilde kripto dünyasına güvenli ve güvenli bir şekilde bağlamak için tasarlanmış 1 numaralı kripto süper uygulamasıdır.

Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara, gözetim dışı, çok zincirli NFT ve kripto para cüzdanı, yerleşik DEX'ler, Zincirler Arası Köprü ve DApp Tarayıcı, güçlü bir Terminal dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, temel hizmetlerden oluşan kapsamlı ve güvenilir bir ekosistem sunuyoruz..

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ