Ripple’ın uzun zamandır üzerine iyice yerleştiği direnç seviyesi olan 0.30 dolarlık alandan sonra XRP bir kez 0.20 dolarlık alana bir düşüş yaşadı.

Swell Etkinliği Ripple Fiyatını Bu Seviyeye Taşıyacak mı?

Ripple’ın uzun zamandır üzerine iyice yerleştiği direnç seviyesi olan 0.30 dolarlık alandan sonra, XRP bir kez 0.20 dolarlık alana bir düşüş yaşadı. XRP bu hareketinden sonra yeniden artışa geçti. Bu durum uzun bir süre boyunca alımların artması anlamına geliyor.

Ancak analistler XRP konusunda halen daha iyimserliklerini koruyorlar. Ancak kripto para biriminin yakın vadede daha fazla kazanım görmesi beklenirken, bir analist 0.45 dolarlık bir hedef belirledi. Bu seviye mevcut fiyat seviyelerinden önemli bir yükselişe işaret edecek.

XRP, 0,30 Doların Üstünde Tutuyor

Yazının yazıldığı sırada XRP şu anki fiyatı üzerinden yüzde 1’lik bir düşüşle işlem görüyor. Şu an fiyat 0,30 doların altında yer alıyor. Bu işlem son birkaç gündür bu seviyelerde cereyan ediyor

XRP’nin 0.30 doların üzerinde kesin olarak kapanamaması, ayıların halen daha güçlü olduğuna dair bir işaret veriyor. Ayıların toparlanması halinde fiyatların 0,24 dolar seviyesine kadar düşmesinin bile mümkün olabileceği belirtiliyor. 

Twitter'daki popüler bir kripto para birimi analisti olan Loma, son zamanlarda attığı bir tweet'te, devam eden Ripple Swell konferansının 0.30 $ 'ın üzerinde bir kırılmaya yol açabileceğine inandığını, ancak XRP'nin yıllık yapılan “Swell etkinliğinde bir pump hareketine maruz kalmamasının da muhtemel olduğunu” dile getiriyor.

Yakın Vadede 0.45 Dolar Hedef Olabilir mi?

Loma, yakın tarihte XRP'nin 0,30 doların üzerine çıkmaması için nedenlerin bulunabileceğine dair inanç taşısa da bir başka popüler kripto para analisti Eric Choe, XRP’nin şu anki fiyat seviyelerinin üstünü tutması durumunda kartların içinde 0,45 dolarlık bir hareketin meydana gelebileceğine inanıyor.

Swell devam ettikçe ve XRP 0,30 dolar civarında işlem görürken, kısa vadede XRP’nin 0,45 dolarlık seviyeyi görmesi için yeterince ivme kazanıp kazanamayacağına dair hızlı bir şekilde fiyat artışı göstermesi gerekiyor. Ancak Ripple’ın Swell etkinliğinin başladığı bugün XRP’nin düşüş gerçekleştirdiğini göz önünde bulundurursak bu hedefin gerçekleşmesinin zor olduğunu belirtebiliriz.

Swell Etkinliği Ripple’ın yıllık olarak düzenlediği bir etkinlik. Etkinlik için Ripple bugün global ödemelerde meydana gelen ilerlemeleri toplulukla paylaşmak üzere dünyanın en güvenilir kripto para öncülerini finansal hizmetler, ödemeler, teknoloji ve politika gibi konularda bir araya getiriyor.

Buna ek olarak, Ripple özellikle son dönemde yaptığı hamlelerle küresel ödemelerde yol almaya başlamış durumda. Ripple özellikle Filipinler, Brezilya ve Meksika gibi bölgelerde yoğun bir şeklide ödeme faaliyetlerinde yer alıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ