Ripple’ın XRP’si, sadece bu yıl beklenen bir Swell konferansı sırasında toparlanamadı ve kısa bir süre sonra % 16 oranında düşüş yaşadı.

Swell Etkinliğinden Beri Ripple Düşüşünü Sürdürüyor - Sırada Ne Var?

Ripple’ın XRP’si, sadece bu yıl beklenen bir Swell konferansı sırasında toparlanamadı ve kısa bir süre sonra % 16 oranında düşüş yaşadı. Fakat fiyat düzelebilir mi, yoksa varlık düşüşünü daha da devam mı ettirecek?

XRP Fiyatı Artmıyor

XRP'nin piyasa fiyatı, 2019'un başından bu yana çift haneli düşüşü işaret ederek, zararları yüzde 30'a kadar uzatan birkaç fiyattan biri. Varlık, kullanım durumları ve faydalılık sözü verdi, ancak bu, ticari artışı desteklemiyordu.

XRP şu ana kadar 0,30 doların üzerinde bile durmakta zorlandı. Konferans ayrıca, XRP konusunda yeni bir iyimserlik sunmadı. Halen, XRP’nin kullanım durumu belirsiz çünkü Ripple Net isteğe bağlı olarak koinin kullanılabileceği birleşik Ripple ürünü olmuş durumda

XRP, günlük yaklaşık 1.7 milyar dolar olan nispeten küçük hacimlerde 0.27 dolardan işlem gördü. Koreli yatırımcılar son derece aktif spekülasyonları bıraktıkları için maddi desteğinin bir kısmını kaybetti ve madeni para yeni pazarlar bulmak için kaldı.

Tahminlerin Ardı Arkası Kesilmiyor

2019'da, Ripple’in XR’si, neredeyse hiç fiyat hareketi yapmadan önceki periyotları tekrarladı. Ancak geçmişte, varlık, centlik fiyatlarından olağanüstü bir şekilde sıçradı ve büyük bir kargaşaya neden oldu. Şimdi, tuhaf tahminler sosyal medyada tamamen terk edilmiyor ve Ripple topluluğu her zaman olduğu gibi güçlü.

Büyük miktarlarda XRP'nin piyasalara atılma potansiyeli, varlığın gelecekteki fiyat umutları karşısında en büyük sorunlardan biri olarak kaldı.

Swell'in başarısızlığının diğer bir nedeni de, tüm gözlerin 0.083 dolara yükselen Stellar (XLM)' da olmasıydı. Stellar Kalkınma Vakfı, XLM üretiminin enflasyonunu azaltmak ve kripto para için sabit bir tedarik sağlamak amacıyla 55 milyar tokenı yaktı.

XRP fiyat hareketleri, mevcut eğilime bağlı olarak kripto para büyüklüğünün 0.25 dolara kadar düşmesine neden olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ