Bu yazımızda sizlere Swerve (SWRV) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SWRV Token hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

Swerve (SWRV) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi SWRV Coin

Bu yazımızda sizlere Swerve (SWRV) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SWRV Token hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

Swerve (SWRV) Nedir?

Swerve, Ethereum'da verimli stabilcoin ticareti için tasarlanmış bir değişim likidite havuzudur. Proje, Curve'un bir kod forkudur ve en önemli farklardan biri Swerve ekibinin likidite madenciliği ödüllerinde bir payı olmamasıdır.

SWRV, Swerve platformunun yerel yardımcı program tokenidir ve platform yönetiminde oylama için kullanılır. Kullanıcılar, platformda likidite sağlayarak SWRV tokenini kazanabilirler.

Swerve'nin mevcut havuzları yalnızca stablecoinleri desteklediğinden, likidite sağlayıcıları, büyük değer dalgalanmalarına sahip tokenlerin alınıp satıldığı likidite havuzlarında meydana gelebilecek minimum kalıcı kayıp yaşar.

Swerve likidite havuzu, tokenler boştayken bile likidite sağlayıcılarının getirisini en üst düzeye çıkarmak için Aave ve Compound kullanan iearn.finance ile entegre edilmiştir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ