Bu yazımızda sizlere SWFT Blockchain (SWFTC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SWFTC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

SWFT Blockchain (SWFTC) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi SWFTC Coin

Bu yazımızda sizlere SWFT Blockchain (SWFTC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SWFTC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

SWFT Blockchain (SWFTC) Nedir?

SWFT Blockchain, kullanıcıların farklı kripto para birimleri ile takas etmesine ve ödeme yapmasına olanak tanıyan çok para birimli bir cüzdan, takas ve ödeme platformudur.

Bir kullanıcı, ticaret yapmak istediği tokenleri platforma yatırabilir ve tokenler alındığında, SWFT sistemi çapraz zincir protokolüne göre otomatik olarak eşleşir ve takas olur.

Swap SWFT tarafından yapıldıktan sonra, takas edilen tokenlar kullanıcının belirlediği adrese gönderilecektir.

Platform aynı zamanda cüzdanı içinde stake ve ödünç vermeyi de destekler. SWFTC, SWFT Blockchain platformuna rekabetçi oranlarda ve uygun ücretlerle daha hızlı ve güvenilir çapraz zincir takasları sunmak için gerekli likiditeyi sağlayan bir ERC-20 tokenidir.

SWFTC, SWFT Blockchain platformundaki ücretler için varsayılan ödeme yöntemidir. SWFTC sahipleri, takas ücretlerinde %50 indirimin yanı sıra diğer platform hizmetlerinde indirim alırlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ